Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez lopásnak számit?

Ez lopásnak számit?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm egy csomó cuccal tartozik ami nála maradt.

Én adtam neki halaédkot hogy tegye ki őket és elviszem.

EZ nem történt meg.

Vasárnap vettem egy 70 ezer forintos tárolót, amit összeszerelve elvittem ahol lakik és árirtam hogy max 2 napig lesz itt és ne vigye el senki.

Hogy majd abba beleteszi a cuccaimat.

Ma mennék a tárolóért, erre nincs ott. Aztán találkozok ezzel a nővel és azt mmondta hogy a gondnokkal szét szereltette, és nem adják vissza nekema részeit.

Vasárnap lett véve és garanciás és blokkal is utudom igazolni hogy az enyém. És nem volt olcsó.

Ez lopásnak minősül?


2023. máj. 17. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább hülyeségnek. Ha nem akar neked adni semmit, minek viszel oda tárolót? Nem normális, hogy engedély nélkül máshol tárolod a tárolódat.
2023. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, annak.
2023. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de feljelentened nincs értelme, a "rendőrség" nem foglalkozik vele.
2023. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk közterületen, más magánterületén semmit nem tárolhatsz, állíthatsz fel engedély nélkül. Nem is értem, hogy merülhetett fel benned ilyen gondolat.
2023. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!