Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik azt mondjak, hogy nincs...

Akik azt mondjak, hogy nincs pénz miért nem mennek kulfodre dolgozni?

Figyelt kérdés
és 10 nap utan vehetnének egy iPhone 14 Pro Max-ot, mint én is tettem.

#munka #külföld #pénz #iPhone #érdekes #nincs pééééééééééééééééz iphone 14 pro maxra
2023. máj. 18. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"7! A leírtakalapján a kérdező troll."

Így van!

Minden nap jön az eleketronikus kategóriába a faaszságaival, mindig más fiókkal, úgyhogy kibbasszni sem lehet innen végleg.

2023. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
9, 11 jelentve
2023. máj. 18. 16:33
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
És akkor mi van trollocska?
2023. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha elvégzem tisztességgel , becsülettel, jól a munkámat,akkor elvárható lenne hogy olyan bért és szolgáltatásokat kapjak az élet minden területén hogy abból kényelmesen és kellemesen élhessem az életem. És mivel a fent említettek szerint végzem a munkámat és élem az életem, ezért nem értem miért nekem kéne elhagyni a hazámat?!Menjen az, aki képtelen előteremteni azokat a feltételeket amelyek alap a normális élethez. Pláne úgy hogy óriási hatalom adott számukra!Menjenek külföldre irányítani, vagy ahova akarnak!
2023. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
egy software engineer itt kap 800 ezret, pl. nemetorszagban meg 4000 eurot ami majdnem 2 millio forint, azert van kulonbseg.
2023. máj. 18. 16:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Haverom tipik ez. Barátnőjével mindig panaszkodnak h keveset keresnek. Lett volna lehetőségük külföldre menni fejenként havi másfél millióért úgy, hogy semmi megeröltetőt nem kell csinálni. És nem éltek vele. Pedig tudnak angolul, motoros, autó jogsi mindkettőnek van, de nem.
2023. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet menne az illető, de pl.: eü.-gondja van. Nem mindenki születik tökéletesnek...
2023. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:

Azért Tompa Mihály szavait is érdemes figyelembe venni:

"Szívet cseréljen az, aki hazát cserél."

2023. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!