Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mossák az agyát a...

Miért mossák az agyát a liberálisoknak itthon és Svédországban is?

Figyelt kérdés

[link]



A svéd illetve magyar nagyon pártatlan és objektív lapok egyszerűen nem hozták le hírként.


Valahogy a svéd tarthatatlan állapotok nem igazán jelennek meg a médiában, az átlag liberális meg azt hiszi, hogy minden rendben.

Közben meg majdnem napi szinten robbantanak.


Miért hallgat a telex,HVG, 444?


2023. máj. 19. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
1 Tehát a kisebbség nem számít?
2023. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.


Erről beszélek.

Nem egy városról van szó.

2023. máj. 19. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

3# Jártál külföldön vidéken? Én voltam ausztriában, spanyolországban és olaszországban.


Mindenhol a nagy tranzitvárosokban mint például bécs, berlin, budapest, milánó van sok migráns, mivel oda érkeznek. Ha odébb mész 20km-t ezekből a városokból már alig látsz 1-2-őt.


Itt is ballagj be a nyugatiba pesten, majd menj el északra vác fele 25km-ert és egy arabot vagy feketét nem látsz.


Szóval attól, hogy az m1 baromságokkal akar pánikot kelteni, ammihez nekünk amúgy sincs semmi közünk mert 1000km-re van tőlünk, nem kell birka módjára rettegni.

2023. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó, hogy itt vagy, mert díszpéldánynak tökéletes vagy.

Svédország közbiztonsága Európa legalja, de ne zavarjon.

És nem az M1 szerint, amit annyira be akarsz magadnak is beszélni 😊


Tökéletesen látszik hová visz a propaganda.

Álomvilágban él.

2023. máj. 19. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Azért utálom már ezeket a vitákat, mert egyszerűen nem lehet értelmesen beszéni egyik oldalon sem. "Agymosás", "birka", "libernyák", tudomisén.


Svédország kudarcot vallott a bevándorlók integrálásában, ami miatt a közbiztonság terén komoly gondjaik vannak. Én soha nem éreztem úgy, hogy ezt bárki tagadta volna.


Viszont szerintem a kormánymédia ezzel túl sokat foglalkozik, és a saját gondjainkkal meg nagyon keveset. A svédek voltak azok, akik arra alapozták a gazdaságukat, hogy évente több tízezer bevándorlót integrálnak, de nem voltak felkészülve ennek a tízszeresére, és ráb.sztak. Rendben, adott a feladat: meg kell oldaniuk.


De épp ez az: ez az ő döntésük volt, az ő feladatuk megoldani. Nem látom be, miért agymosás az, ha nem állandóan azon pörgünk, hogy a svéd integrációs politika összeszarta magát. Szerintem sokkal inkább tetten érhető az agymosó szándék ott, ahol ÁLLANDÓAN a mások szarán pörgünk, és a kormányzati gyakorlatilag csak a kormányról nem beszél.

2023. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy engem jobban érdekel az, hogy Orbánnak fontosabb felköszönteni kisgrófót a feszbukon, mint pl a tanárhelyzettel foglalkozni. Meg úgy általában a hazai kritikus dolgokról elfelejtenek hírt adni a kormánypropaganda médiái.
2023. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól értem, az a kérdés, hogy a független magyar média keveset foglalkozik a svéd bűnözési statisztikákkal, ezért a magyar közvéleménynek nincs megfelelő képe arról, hogy:

1) a svéd társadalom válságban van a bevándorlás miatt;

2) megfelelően értékelhesse a bevándorlás előnyeit és hátrányait.


Ami az első pontot illeti, a svéd társadalom állapota 2015 óta gyorsabban javult a magyarnál a legelfogadottabb életminőség-index, a HDI alapján, tehát kijelenthetjük, hogy a bevándorlás érdemben nem rontott a helyzetükön.


Ami a második pontot illeti, Svédországban viszonylag alacsony a bevándorlók aránya (kb. 20%), érdemibb képet kapnánk, ha a bevándorlás hatásait mondjuk az Emírségekben, Szaúd-Arábiában, Jordániában, Ausztráliában vagy Svájcban vizsgálnánk.

2023. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Egy svéd honlap!


[link]


A svéd bűnözés iszonytató emelkedése a mig rácsok végett!

2023. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!