Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Oroszország elfoglalja Ukrajná...

Oroszország elfoglalja Ukrajnát. Mi pedig Kárpátalját az MI szerint. Ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
A Mesteséges Intelligencia szerint csupa jó dolgok alakulnak. Valós lehet az előrejelzése? [link]

2023. máj. 26. 19:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
1 hét alatt több haditechnika veszik oda a háborúban mint amivel a magyar hadsereg rendelkezik. Lapozzunk már gyerekek ezzel a marhasággal.
2023. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
2023. jún. 2. 18:38
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem kell feltétlen harccal nekünk megszereznünk. Az is elég ha valaki aki elfoglalja átadja egykori gazdájának 😊😘
2023. jún. 2. 18:39
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
#13 - Persze, az oroszok még sose adtak át semmit senkinek. Most se tennék ez egy illúzió ráadásul végtelenül aljas és gyáva hozzáállás, hogy majd más elvégzi a piszkos munkát, mi meg majd mossuk kezeinket. Ne álmodozz.
2023. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Magyarország a saját népével nem tud mit kezdeni, a saját határain belül. Miért kéne még Kárpátalja is neki?

Nem egy külhoni magyarral beszéltem személyesen. Az összes ember elmondta, hogy teljesen jól érzi magát ott ahol van, legyen az Erdély, Felvidék, Kárpátalja, vagy Délvidék. Mindenki tökéletesen beszéli az adott ország nyelvét amiben lakik. Egyik elcsatolt országban sincs rosszabb politikai és gazdasági helyzet mint nálunk az anyaországban. Talán most Karpátalja, Ukrajnában háború van. De ennyi. Nem tudom mi ez a nagy magyarkodás az interneten, de ezt én élőben soha egy felvidéki, erdélyi, vagy vajdasági magyarnál nem láttam.

Mi több, van hogy hallom, hogy szerbül, szlovákul beszélgetnek egymás között a magyarok. 2023 -ban még mindig revízióról beszélni, szerintem nagy hülyeség, főleg amikor nyitottak a határok és bárki ott él ahol akar. Nem látom, hogy sok elcsatolt magyar sietve akar költözni az anyaországba. Szóval hagyjuk már ezt a majd nekünk vissza adják Karpátalját.

2023. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Isten útjai kifűrkészhetetlenek. Lehet máshogy kerül vissza? Hogyan vajon?
2023. jún. 12. 18:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Sehogy se fog visszakerülni, ebbe nyugodj bele. Időközben mi meg barátok nélkül maradtunk egy gazdasági és társadalmi válságban gyenge haderővel. Tisztára mint Trianon előtt.
2023. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aki magyar odaperkel.
2023. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy kb. 13éves turbómagyar nagynemzethy takony ábrándozása... Szánalmas.
2023. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!