Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valóban nincs vége a korona...

Valóban nincs vége a korona húzásnaka?

Figyelt kérdés

Bill Gates mai napig zengi hogy be kellene oltani minden embert a világon, és miután a WHO szerződését készülnek aláírni a kormányok, erre rá is kényszeríthetnek majd, minekután a WHO dönt majd egészségügyi kérdésekben a kormány helyett.

Érdekesnek találom ezt, mert már azt hittem a koronaátverés bebukott. Hirtelen leállították a médiát a koronáról, nem generálták tovább a hazugságokat, feszültségeket, az emberek megosztását, kiderültek a vakcina káros hatásai, a hirtelen szívmegállás oka. Azt gondoltam volna ezt bebukták Orwell disznajai.



2023. jún. 4. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Amit a libsik lepontoznak, az csak igaz lehet.
2023. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Amit a konteósok fel az is, igaz? :D
2023. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#8 Jogos. Nem akarok hisztit kelteni, örüljünk hogy efelől most nyugi van, csak ezek a szervezkedések a háttérben amik miatt eszembejut hogy talán egy pár szót adhatunk a dolognak, ha úgy tetszik hiszti, ami még tegyük fel alaptalan, de inkább legyen most egy alaptalan hiszti, mint később egy megalapozott hiszti ami már túl késő, mert most nem figyeltünk oda. Bil Gates gyakorlatilag folyamatosan arra hajaz, azt mantrázza hogy a világon mindenkit be kell oltani, most is amikor csend van, tehát nem durrog a koronamédia. Ez volt a cél korábban is, és ez is maradt a cél, mikor már tudható szívgyulladást, és ezzel szívmegállást okozhat. De most is, amikor az sincs hogy járványt hazudnak? Vagy a WHO szervezkedése, hogy átveszik az egészségügyet a kormányoktól. Én nem kiáltok farkast, de azért legyünk résen.
2023. jún. 4. 15:03
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert ha senki sem figyel, senki sem vesz elejét semminek, és nagyon nagy a nép tűrőképessége, a béketűrés, vagy békeszeretet, és ameddig nem ordítunk a fájdalomtól, addig megszokunk mindent, inkább szenvedünk mint békétlenkedjünk a disznókkal szemben.
2023. jún. 4. 15:10
 15/16 anonim ***** válasza:
34%

"Nem akarok hisztit kelteni,"


Aki ilyesmi hisztikeltés dumával jön az hol a p...-ban volt az elmúlt években??!


Akkor miért nem irkált ,amikor tényleg kellett volna?!


Az ilyen ember, nem szeretné, hogy kiderüljenek a dolgok,amik a lezárások, injekciózások felderitésével kapcsolatban kiderültek.


Szóval igenis szükséges most felderiteni ,mi, kinek a hibája volt!

2023. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom. Tisztázni kell.
2023. jún. 4. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!