Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok?

Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista vannak cigány barátaim,de egy rosszabbik fajta cigányokkal teli faluban lakok és 16 évesen még egy ideig busszal kell hazajárnom. 3 busz van ami suli után hazavihet, 14:40es tele van emberekkel, ott 14-15 éves lányok szoktak beszólogatni meg a palijukkal fenyegetőzni, a 15:30as az csak cigányjárat, ott mindig csesztetnek nem csak engem azt is akivel éppen vagyok folyamatosan.. A 16:20as az a kettő keveréke. Egyáltalán nem érzem magam biztonságban soha még a buszmegállóban se az összes buszra 1-2 perccel mielőtt elmegy szoktam felkszálni. Elég zavaró,hogy nem tudok olyan helyre ülni se ahol nem közelednek. A helyzet egyre rosszabb legszívesebben felrobbantanám egyszer az egész buszt és jobbá tenném a világot az ilyen emberek eltüntetésével. Fiú vagyok de ez nem úgy működik hogy megvédem magam, ezekkel nem lehet normálisan elintézni semmit, szüleimnek nem akarok szólni féltem hogy apámnak baja lenne ha megpróbálna védeni. 18. születésnapomon elköltözök és soha vissza nem nézek,de addig valami ötlet? Kés kilőve,azt belémfordítják. Önvédelmi pisztolyra gondoltam, az mennyire lenne jó egy busznyi cig ellen? Valakinek tapasztalatok vagy ötletek?

2023. jún. 7. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A három busz opció közül a 14:40-es tűnik a kevésbé problémásnak, szerintem próbálj meg mindig lehetőleg azzal hazamenni. Nem próbálkoznék önvédelmi fegyverrel a buszon, pláne ha tömött. Szerintem fülest rakj a füledbe, hallgass zenét hangosan, legalább nem hallod a beszólogatást.


Még egy gondolat, milyen hosszan kell buszoznod? Nem megoldható egy kis moped, amivel megtennéd az utat naponta?


Kitartás, nincs messze a 18. szülinap!

2023. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Vagy esetleg kollégium?
2023. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15kmre van a falu a sulitól. A busz megállókkal együtt 20 perc.
2023. jún. 7. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne megoldható biciklivel? Legalább ősszel meg tavasszal? 15 km nem vészes oda-vissza, legalább nem kéne addig se a buszon eltűrnöd őket.
2023. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt javaslom, bicikli vagy segédmotor.
2023. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
A bicikli mellet voksolok én is.
2023. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!