Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (fontos kérdés nekem)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szüleim akarata ellenére szeretnék belépni egy politikai szervezet (nem párt) ifjúsági szárnyába. Mivel még csak 17 leszek, ha jól tudom feltétlenül szükséges ehhez szülői beleegyezés. Jól kialakult nézeteim vannak és képes vagyok komolyan gondolkodni és ezt ők is tudják szerintem, de féltenek, meg nem is értenek velem teljesen mindenben egyet. Szóval a lényeg hogy nem engedik egyenlőre.
2009. dec. 20. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Várj, míg betöltöd a 18-at, akkor már nem kell szülői beleegyezés.Azért gondold végig mégegyszer, hogy helyes-e a döntésed, mert lehet, hogy nem véletlenül féltenek a szüleid.
2009. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem mind1, hogy hova akarsz lépni.

Ez ennyiből nem lehet leszűrni.

Tegyük fel, hogy a Jobbikba, senki nem tudja, mi lesz a jövőjük hosszútávon. És egy esetlegesen bukott párt szekerét húzni...

MSZP-be most csak akkor éri meg belépni, ha kialakult kapcsolatrendszeretek van.

Fideszbe szintúgy.

Ha a kisebbekbe akkor nem szóltam :)

2009. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A helyedben várnék még 1-2 évet és főleg a választást megvárnám.
2009. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
azért 17 évesen én nem merném leírni, hogy "Jól kialakult nézeteim vannak "...
2009. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem hiszem hogy sokat fogok változni, kb. 2 éve szinte ugyanúgy gondolkodom, csak kisebb dolgokban változott a véleményem.
2009. dec. 20. 19:19
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el, fog még változni.

Ha pl tovább tanulsz egy másik városban, különböző embereket fogsz megismerni más-más nézetekkel. Nagyobb rálátásod lesz több dologra.

A választást amúgy is érdemes megvárni, akkor körvonalazódik, a pártok helyzete hazánkban.

2009. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hogy hova akarok belépni, azért nem írtam le, mert nem akarok itt is egy politikai vitát. Akkor a válaszok zöme arról szólna hogy milyen hülye vagyok, akik egyetértenek velem, azok meg az ellentábort osztanák. Szóval ennek ugye nincs sok értelme, meg nem is ez a kérdés lényege.
2009. dec. 20. 19:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Végülis lehet hogy fogok változni, ez sem kizárt, de akkor pedig még mindig van lehetőségem kilépni, váltani.
2009. dec. 20. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

És hiteles leszel szerinted, ha lépegetsz ide-oda.

Azon kívül állásra jelentkezésnél sem jól, ha nem kívánatos pártban vagy tag.

Amúgy Jobbik vagy LMP amibe a fiatalok, ilyen korban szeretnének belépni, szerintem, de nem akarok vitát generálni.

A szüleidnek milyen indokai vannak a belépés ellen?

2009. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyjából az hogy nekem az első feladatom a tanulás kell hogy legyen és azt kérdezik hogy minek akarok ilyen korban politikai dolgokba belefolyni. Egyébként nem panaszkodhatnak mert elég jó tanuló vagyok gimnáziumban.
2009. dec. 20. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!