Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "Hitler a gonosz születése"...

A "Hitler a gonosz születése" c. filmben tényleg belefőzték a kutyát a levesbe? Megtörténhetett ilyen az I. világháborúban?

Figyelt kérdés

A fronton ha elpusztult egy kutya vagy egy ló tényleg megették? Vagy csak ugratta a mellette ülő katona?

(A film elején 13 perc körül)



#I. világháború #háború #front #Hitler #Hitler a gonosz születése
2023. jún. 16. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Az elhullott lovakat biztosan megették, kutyáról nem hallottam/olvastam soha, bár mivel az éhség nagy úr, simán elképzelhetőnek tartom.
2023. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán, a 2. világháborúban ruszkik által elhurcolt hadifoglyokról is hallottam ilyet, hogy megették a kutyust, mert nem volt más.
2023. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A világháborúk egyik felfedezése a téliszalámi (ami luxus lett) és a sült krumpli.

Szóval a lóból készült szalámi egy csemege, nem tömeges a kereslet rá.

2023. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyapám mesélte, hogy bármit megettek. Kutyát, macskát, fa kérget...


Nem túloz a film. Sajnos.

2023. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Andokban rekedt sportolók (nem emlékszem a részletekre, de az is valóban megtörtént, és azt hiszem, film is készült belőle) halott társaikból is ettek végül!


Ha már felnő egy nemzedék, akiknek már a szülei is békében éltek, el sem tudják képzelni, mire rá nem veheti az embereket a szükség. Nem pszichopatákat, hanem átlagembereket. Azért törhetnek ki háborúk újra és újra, mert az emberiségnek rövid az emlékezete.

A békében élő európaiak és amerikaiak el sem tudják képzelni ezeket a borzalmakat, különben nem támogatnák az ukrán háborút sem.

2023. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!