Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ízléstelen kérdés de Auschwitz...

Ízléstelen kérdés de Auschwitzben nem csináltak gyertyát az emberekből?

Figyelt kérdés

Mert ugye szappant azt csinaltak

Es ugyanolyan eljarassal faggyúból gyertyát is lehet

Tudom undorító és ízlestelen kérdes de elkezdett foglalkoztatni ez a témakör pl a szappan dologról olvastam


De a szappant minek csinalták? Ki az a beteg állat aki emberből készült szappant használna? Vagy más célokra készült szappan? Vagy abban a háborús időben már mindegy volt miből van, használták?



2023. máj. 19. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Minek csináltak volna? Mellékesen jegyezném meg szappant sem hiszem, hogy csináltak, ez csak egy undorító propagandahúzás volt, az ellenséges hatalmak terjesztették.
2023. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hazugság. Meg a hajból lámpaernyő is az.

Épp elég, hogy Lenin-Sztálin szibériai haláltáborait másolva felépítették a náci táborokat és százezreket dolgoztattak, gyilkoltak meg.

2023. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

A szappanhoz és a gyertyához is zsír kell, vagy faggyú. A halálra éheztetett

rabokon nem volt semmi zsír, tehát még a szappan is átlátszó hazugság.

2023. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2023. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, főleg a fehér magyar zsidókból.
2023. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkatáborban dolgoztak az emberek, nem ilyen értelmetlen dolgokkal foglalkoztak.
2023. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy olvastam hogy a szappannal is csak kísérleteztek. Azaz csak pár 100 vagy 1000 ember zsírját használták csak fel.
dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!