Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a baloldalt...

Miért van az, hogy a baloldalt 10 éve kiütötte egy válság, most meg 1 éve fennálló 20%-os infláció, rekord élelmiszerárak, folyamatos benzindrágulás, és azt látni, hogy semmi jele válságnak, sőt a Fidesz ma is nyerne 4/5-del akár?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

1. 2013-ban nem volt válság. A "baloldalt" az akkori ellenzék erőszakos hazugsághadjárata ütötte ki.

2. Becsukott szemmel, bedugott füllel, befalazott szobában tényleg nem látni jelét válságnak. Vagy esetleg azért nem, mert ez a silány igénytelenség éppen megfelelő, sőt, örömteli. El tudok képzelni ennyire alsó szemléletet. Ezen túl a magas infláció és a válság két külön dolog. Válság sok év óta van, csak nem gazdasági, hanem annál lényegesen súlyosabb. Emberi minőségbeli válság. A gazdaságit eddig legyűrték valahogy az ide ömlesztett milliárdok. Most nincsenek milliárdok, most adóssághegy van.

3. A Fidesz nem nyer, hanem tarol. Utána kő kövön nem marad. Egy hurrikán nincs ennyire pusztító. Te még nem vagy beteg. De majd leszel. Rövid ideig, aztán jó a megváltó halál. neked nincsenek gyerekeid. Vagy direkt örülsz, hogy hülyék maradnak. És az is halálos ilyen infrastruktúrával.


Láttam már disznót boldogan fetrengeni a mocsokban.

2023. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
91%
Qrva jó és hatásos a fidesz propagandája, mindig eltalálják, hogy mit kell a birkáiknak nyomatni!
2023. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Agymosó propaganda közpénzmilliárdokból. Az emberek többsége nem tájékozódik aktívan, csak a fideszes hazugságok jutnak el hozzájuk, mert azokat ordítják a leghangosabban.
2023. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
külföldi és a hazai politikát is fityelem pont ezért nem szavaznék donátkacsára , csekára , a villát bitorló gólemre stb
2023. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Az emberek elhitték a Fideszről, hogy jobban fog kormányozni, elemi érdekük kormányt váltani. Most nagyon nem ez a helyzet. Nekem a Fidesz által megálmodott irány nagyon nem tetszik, és az összefogásra szavaztam, de még én is rettegtem, hogy milyen lenne egy Tordai Bencékből, Molnár Csabákból, Fekete-Győr Andrásokból álló kormány, amit Márki-Zay Péter vezet.
2023. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
5: egyelőre szó nincs arról,hogy győzne az ellenzék, legalább azt kellene elérni, hogy 2/3-a ne legyen a fideszmaffiának
2023. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kovid vakcinának egyik mellékhatása.
2023. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!