Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy vannak olyan...

Létezik az, hogy vannak olyan politikai érdekek a világban melyek Magyarország pusztulását akarják?

Figyelt kérdés

Hallottam egy ismerősömtől,hogy vannak ilyen törekvések. Mert bizonyos csoportoknak az lenne az érdeke ha kis hazánk nem is léteznek. S mintha a mostani magyar kormány ezeket szolgálná ki.

Létezik ez?


2009. jan. 1. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Már ki is jelentették, hogy az első számú cél Magyarország és Lengyelország gyarmatosítása. Ahhoz, hogy olcsón meg lehessen venni az egész országot, először tönkre kell tenni őket, egésségileg, gazdaságilag, katonailag, közbiztonságilag. Ezekben egész jól haladnak.
2009. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

"Felvásároljuk Manhattant, Magyarországot, Romániát és Lengyelországot."

http://www.youtube.com/watch?v=S2Q7mxYBUbc

2009. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyar felirattal ugyanez:

http://www.youtube.com/watch?v=9w25KOxw1kA

2009. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek meglehetősen fáj az igazság. Pedig nem mi mondtuk, mi sajnos csak az elszenvedői vagyunk...
2009. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Én direkt nem írtam véleményt, csak tényszerűen betettem a videó linkjét. Mindegy, nem zavar, ha lepontoznak, attól még az hangzott el a videón, ami elhangzott...
2009. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Honnan tudod, hogy az hangzott el, ami oda van írva? Tudsz héberül?

Persze, elképzelhető, hogy tényleg ezt mondta, de akár arról is beszélhetett, hogy befektetéseket eszközöltek az említett országokban. Vagy, az én hébertudásomtól, még azt is mondhatta, hogy ezen országok minden polgárának adnak egymillió dollárt. :)

2009. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jogos az észrevétel, sajnos nem beszélek héberül. De több külföldi internetes portálon is írnak róla egymástól függetlenül. Ha kamu lenne, akkor nem írnának.


[link]

[link]

2009. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

21:45: Te eladnád a hazádat egymillió dollárért? Igen? Tényleg? És 10 forintért? Nem? Annyiért nem? Minek nézlek én téged? Nos. Azt megbeszéltük az első igennel. Csak az áron vitatkozunk.

Amikor azt mondom, hogy a magyar emberek önzőek, akkor pl ilyen megnyilvánulásokra gondolok, mint a "tökmindegy mi van, csak nekem legyen jó", illetve a "dögöljön meg a szomszéd tehene is". És pontosan ezért tudják kilóra megvenni az országot.

2009. jan. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem eladásról volt szó, te majom, hanem egymillió dollár ajándékról, csak mert annyira szeretnek minket. :)

De téged eladnálak nekik 10 Ft-ért egy menetre, még a szappant is én adnám, amiért lehajolsz. Más hasznodat úgysem veszi a magyarság.

2009. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Aha, ajándék. Így is hívhatod, felőlem. Ha így jobban esik törékeny kis lelkecskédnek.
2009. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!