Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit kell tenni, ha az önkormán...

Mit kell tenni, ha az önkormányzat nem hajlandó kifizetni az első lakáshoz jutó támogatást?

Figyelt kérdés
Bezzeg a polgármester, és az ott dolgozók rokonsága megkapta!
2009. jan. 1. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van még ilyen egyáltalán napjainkban? Én úgy tudom nincs. Persze lehet én nem tudom jól. Mi is kérdeztük ismerős önkormányzati dolgozótól, megyeszékhelyen lakunk.
2009. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2007-ben vettünk lakást. Nekünk is nagyon nehezen akarták kifizetni. Kellett hozzá két kezes (a hitelhez ami ennek az összegnek kb 3x-sa volt nem kellett) Nekünk azért ( s még 8 másiknak) nem akarták kifizetni mert a lakásosztály vezetője kitalálta, hogy nem biztosíték,hogy a jelzálog jogát az önkormányzatnak csak a bank után jelölik meg az ingatlanon. Nekünk szerencsénk volt írtunk 3 képviselő ismerősünknek,hogy ez milyen dolog. S a mostani 8 azóta választották meg) polg. mester helyettes kiverte a balhét és megkaptunk mind a 8-an.

Ti is menjetek el minden fórumra. Ezt tudom javasolni.


tudomásom szerint még jár. Igaz szarban vannak, de attól ami törvényileg jár az jár.

2009. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmit,nálunk év elején még adják,utánna hoznak egy határozatot,hogy nincs,mert elfogyott a pénz.
2009. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen feltételekkel adják? Milyen időre és mennyi összeget. Ezt a második válaszolótól kérdezném.
2009. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!