Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Horvátország: megdőlt minden...

"Horvátország: megdőlt minden idők magyar turista rekordja" 1 éve fennálló 20%-os infláció, rekord élelmiszerárak, folyamat növekvő üzemanyagárak, csökkenő reálkereset... A magyarok sz.rják a pénzt, vagy mégis MIBŐL...?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy mekkora az a rekord, tegyük fel, hogy 15-20 ezer ember ment ki Horvátországba nyaralni. Ebből leszűröd, hogy a magyarok fossák a pénzt?
2023. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

"Augusztus végén már hajszálnyira volt a rekordévi forgalom, hiszen a 2019-ben elkönyvelt 3,275 millió horvátországi magyar vendégéjszakához képest a 3,17 milliónál járt a számláló, majd


jött a rendkívüli előfoglalási többlettel indult szeptember, és már most meghaladta a volumen a négy évvel korábbi "bezzeg évét"."

2023. szept. 10. 08:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne, már megint kiderült, hogy tele van a Balaton parkolója? Azta mindenit!
2023. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen a tehetős és felső közép réteg 30 évvel a kapitalizmusra való áttérés után megengedheti magának Horvátországot. Hát ez aztán tényleg nagy eredmény öregem a magyar kormány részéről. :)
2023. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Körülbelül minden 3.(!) magyar járt idén a horvát tengerparton.
2023. szept. 10. 08:31
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
2010 és 2022 között folyamatosan nőtt a reálkereset, kb 75%-kal. És kb egymillióval több autó is van már Magyarországon. A magyar lakossági megtakarítások pedig rekord magasságokban vannak.
2023. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én jártam és köszönöm, többet abba a daráldába, biztos nem fogok menni.

Szép ország, szép természeti adottságai vannak, de 0 gasztronómia, szinte 0 kultúra és az a futószalag szerű tömegturizmus, ahol érezhetően csak a pénzedre hajtanak a helyiek és nem arra, hogy te jól érezd magad, hát én biztos, hogy nem fogom többet ezt a statisztikát erősiteni. Maradok Görögországnál.

2023. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Körülbelül minden 3.(!) magyar járt idén a horvát tengerparton"


Te hülye vagy. Ezek szerint akkor minden 3. magyar egyetlen éjszakát töltött a horvát tengerparton és már jött is haza.

2023. szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nincs még egy ilyen ország a világon szerintem, ahol mindenki ajvékol a fizetések meg megélhetés miatt, közben meg úgy él, mintha nem lenne holnap...:) Az utak tömve reggeltől estig folyamat (nem csak reggeli és délutáni csúcs van már), a boltokban állandóan sorok, a kávézók / éttermek is nagyon jól mennek, dohányboltokban is egymásnak adják a kilincset.

És mindez mégegyszer 20%-os infláció, rekord élelmiszerárak, lassan 700 Ft-os benzin mellett!

2023. szept. 10. 08:36
 10/12 anonim ***** válasza:
De olyan sincs, ahol a gazdasági Dumb vagy Dumber fogyasztási sokkról beszél és nagyon-nagyon-nagyon nagy mennyiségű befizetett ÁFA hiányzik az államkasszából, ami meg soha nem látott méretű hiánnyal kűzd.
2023. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!