Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha fenyegetnek az Interneten...

Ha fenyegetnek az Interneten hónapok óta erőszakkal, elrablásssal (minden fenyegetés lementve) elég indok hogy kapjak fegyvertartási engedélyt?

Figyelt kérdés

A rendőrségnek is írtam már, de leszarták. Amíg nem történik jogsértés ők semmit se tehetnek.

Meg kell várni amíg az életemre törnek?


Nem várom el a rendőrségtől hogy valami figyelt személy legyek pár netes patkány miatt, én legszívesebben megvédeném magamat.


Amihez a legegyszerűbb mód egy éles, igazi fegyver.


2023. szept. 21. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

"Ez valami vicc? Hogy állítok meg vele több támadót?"


Sehogy, de újra leírom. Ilyesmiben eleve csak fogyatékos gondolkodik.

2023. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Lefujod oket. Ez a szokvanyos hasznalati modja a gazspraynek.
2023. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12%
Volt már itt számtalan gázpisztolyos kérdés is. Ott leírtam a kócsagnak, hogy ilyesmiben ne is gondolkozz. Egy 9mmes nem mindig állít meg egy támadót, van hogy csak második, harmadik lövésre. Egy gázpisztoly tökéletesen alkalmas arra, hogy felbőszízsd a támadót és az nagyobb erővel támadjon. De olyanra példa még nem volt a történelemben mikor valakit az állított meg.
2023. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

"Lefujod oket. Ez a szokvanyos hasznalati modja a gazspraynek."


Az mondjuk komoly megoldás. És te megállsz ha lefújlak?

2023. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
@15, azt nem tudom, de ha en lefujlak teged, akkor te nagyon le leszel fujva, arra merget vehetsz.
2023. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
Aki azt hiszi, hogy csak felbőszíted az próbálja ki álljon elé, fújassa le magát gázsprayvel, mielőtt butaságokat beszél.
2023. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Mesélj, hogyan fenyegetnek az interneten? Ha lesz fegyvered akkor majd jól lelövöd őket?😂
2023. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen embernek mint a kérdező még játék pisztolyt sem adnak.
2023. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!