Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hadoválnak itt folyton...

Miért hadoválnak itt folyton az LMBT-ellenes szélsőjobboldaliak ilyen magukat "őzikének képzelő", meg "transzgender sárkány" emberekről, amik nem is léteznek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy valami neofasiszta álhírportál lehuzott valami kamut, de tudjuk, annak annyi a valósággal való kapcsolata, mint Viktornak 2 liter pálesz után.
2023. okt. 5. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Ezért fizetik őket. Most komolyan legyen valaki bármekkora habzószájú homofób majom, nem hiszem, hogy anyagi kompenzáció nélkül bárki is önként ezzel töltené a napjait hónapokon, éveken keresztül, hogy mindenféle világvégi híreket kutat fel melegekről meg transzokról, csak hogy kiírhasson gyakorira napi 4-5 kérdést.
2023. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Viccesnek hiszik magukat hogy eltúlzott karikatúrával gúnyoljàk ezeket az embereket. Némelyik szerintem látens meleg is, annyit pörög a témán.
2023. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

Hogyne léteznének. Még youtube videó is van róla:


[link]


Attól, hogy nem vesztek tudomást a nektek nem tetsző dolgokról, meg neofasisztáztok, a világ még nem változik. Csak ti lesztek egyre nevetségesebbek, hogy tagadtok mindent.

2023. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
3 pont az ilyenről írt a kérdező 100%, hogy valami origo prostisrácok vagy kuruttyinfó link jön. 🤣🤣🤣
2023. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Feleségül ment a rongybabához:


[link]

2023. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
4: Igen, ez a beteges, hogy libsik azt hiszik, hogy amire nem kattintanak rá, az nem létezik.
2023. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

"Lehet, hogy valami neofasiszta álhírportál lehuzott valami kamut"


Pontosan. Mármint nem feltétlenül nyílt kamut, hanem pofátlan csúsztatást. Mondjuk fognak egy extrém, magát szétoperáltató csávót, és azt mondják, ez az lmbtq.

2023. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

"ez a beteges, hogy libsik azt hiszik, hogy amire nem kattintanak rá, az nem létezik"


Nem-nem: a hozzátok hasonlók szeretnek úgy fröcsögni cikkeken, hogy csak a címet olvassák el.


Láttam én: egy csávó sárkánnyá operáltatta magát. Nagyszerű. És? Gyerekkoromban vettem a tattoo magazint, mert tetoválni akartam. Az tele volt ilyen arcokkal minden héten, csak akkor valamiért nem láttak emögé liberálfasizmust, meg hasonlókat.

2023. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
8, én minden csütörtök Szomszédokat néztem, mégsem vettem panellakást Gazdagréten.
2023. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2023. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!