Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hadoválnak itt folyton...

Miért hadoválnak itt folyton az LMBT-ellenes szélsőjobboldaliak ilyen magukat "őzikének képzelő", meg "transzgender sárkány" emberekről, amik nem is léteznek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy valami neofasiszta álhírportál lehuzott valami kamut, de tudjuk, annak annyi a valósággal való kapcsolata, mint Viktornak 2 liter pálesz után.
2023. okt. 5. 10:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
#5 Ezt a szrt már régebben linkelték. Mennyi balek dől be ennek a tiktokos picsának, aki csupán a hírnév miatt csinál felhajtást...🤣
2023. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

Épp nemrég tüntettek Berlinben a magukat kutyának képzelő elmebetegek.

[link]

Jó párszor feltettem már a kérdést, de sosem kaptam választ: ez miben rosszabb, mint amikor valaki más neműnek képzeli magát, mint amilyen?

2023. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Mert jól hangzik és kis klikkhajhász címekkel lehet bulvárcikkeket írni. Őszintén, vannak akik kamionokkal meg padlizsánokkal szexelnek, na és akkor mi van? Az ellenzők féltik a saját szexuális stabilitásukat? Vagy félnek, hogy a gyerekeiknek nem tudják elmagyarázni, hogy vannak ilyenek is?
2023. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Hát nagy égés lett a libsiknek ez a kérdés a válaszokat elnézve.
2023. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
#14 akkor olvasd el az összes választ és próbáld értelmezni, esetleg érdemben reagálni rá.
2023. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező

A szokásos ballib módszer szerint ami nektek nem tetszik arról nem jelenik meg a médiátokban semmi, ha meg a nektek nem tetsző oldalakon lehozzák a hírt, akkor arról kijelentitek, hogy az " valami neofasiszta álhírportál " meg hasonlók, ami miatt nektek nem is kell vele foglalkozni.

Ha nem vesztek róla tudomást akkor azt hiszitek, hogy mi se fogunk foglalkozni vele.

Nem elszigetelt eset, nem kamu, nem álhírportál hozza csak le a hírt. Csak nektek ciki és próbáljátok tagadni, hogy a baromsághegy már lassan maga alá temet mindannyiótokat.

A valóság attól még valóság marad hogy ti tagadjátok. Bár azt megértem, hogy az ehhez hasonló már nektek is nagyon ciki.

2023. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%
17, ez nem igaz, a ballib média nem igazán ir arról, hogy Magyarország államcsődközeli helyzetben van én mégis tisztában vagyok vele ballib módszer nélkül is.
2023. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk én nem vagyok fideszes, de tényleg létezik ilyen. Most linkeltem a gendersemleges sárkányembert.

Attól, hogy a jobboldaliak hazudnak, még ti is hazudoztok. Az egyik hazugság nem üti a másikat.

De mondjuk én ezért nem járok szavazni, mert mindannyian bohócok vagytok, akiknek igaz szó nem hagyja el a száját.

2023. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9%
#17 Dicséretes dolog, hogy nem olvasol ballib médiát, de akkor ne állíts olyat, hogy miről ír és miről nem, mert könnyen lehet, hogy hülyeséget írsz, mint pl. most is.
2023. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
19, hol irtam én olyat, hogy nem olvasok ballib médiát?
2023. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!