Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek elarultam azokat...

Szerintetek elarultam azokat az eszméket amikben hiszek ha "nemzeti radikáliskent" gyermekem lett egy negyed roma lanytol?

Figyelt kérdés

Nagyon radikalis jobboldalinak tartom magam középiskola óta és mégis én lettem első a családban aki ilyen téren keveredett.


Kicsit ön ellentmondas de így alakult.



2023. okt. 18. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ugye ez a kerdes trollkodas?
2023. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Molyember ***** válasza:
93%
Szerintem azonnal keress magadnak egy pszichológust, aki segít feltárni, hogy miért volt szükséged ezekre az "eszmékre", és miért érzel szégyent a saját gyereked miatt. Nem viccelek, tényleg keress egyet, mert erre a hülyeségre a gyerek fog rábszni, nem te.
2023. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezeket az eszméket elárultad.

Árja Magyar lányt kellett volna felcsinálni.


Ezért nem mehetsz a pokolba Alois Hitler fia mellé a kis adolfóhoz.

2023. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Semmi gond ez még semmit se jelent!
2023. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Hogy lehet valaki negyed roma?
2023. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2# nem szégyent érzek. csak fura hogy amúgy én voltam a leg roma ellenesebb kozepsuliban. láttam sok ilyen telepet és mégis ez lett.


A volt párom a gyerek anyja is egy szegény negyedbol való az apja félig roma de gyakorlatilag olyan mintha teljesen az lenne nem dolgozik csak pár hónapot az évben ugyan úgy el mint a teljes romák.


A lánya se a munka hőse de fiatal volt és szabályszego és ez szexuális értelemben elege vonzott..szabad voltam vele elege .


Vegulis éveket voltunk együtt utána csak hatalmas veszekedések voltak a kulturális különbség miatt .

Nekik más a tisztaság vagy a rend mint nekünk aztán végül lelepet

Én meg itt maradtam a gyerekkel .

2023. okt. 18. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekedet csak nem tagadod meg semmilyen hülye eszme miatt! Mondhatod azt, hogy alapvetően nemzeti radikális vagy, de a család fontosabb.
2023. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Az. Amúgy hogyhogy nem öltek meg? Ha egyszer a családba kerülsz, kinyírnak, ha nem követed az utasításokat. Olyan meg nincs, hogy negyed roma. Ők élnek, működnek valahogy. vagy csinálod, vagy menekülj. Aki fehér, az is roma, ha közéjük tartozik. Olyan, mint ők, azt csinálja, amit ők. Ha kell, kinyí, mint ők. Ők bűnözésből élnek.
2023. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

#7 Cigány.


bezzeg, ha fehérről lenne szó, nem ezt mondanád.

2023. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Már rájöhettél volna, hogy az élet mindig ilyen. Rengeteg példával szolgál a történelem, és a jelen is. Több kínai és indián közmondás figyelmeztet, hogy utálatod targyát gondosabban válaszd ki, mint szereteted tárgyat, mert amit szeretsz megutálsz, amit utálsz megszeretsz. Elég, ha az alkohilistákat utálod, néhány év múlva kőkemény alkoholista leszel. Ha írigy vagy, 3s leköpöd a csőveseket, néhány éven belül te is olyan közel kerülsz a hajléktalansághoz, és a legjobb spanokat onnan szerzed.

Hitlerrel is megtörtént. Azért lett öngyilkos, mert megtudta askenázi zsidó. Átlátta miért volt ilyen kegyetlen másokkal, és megszabadította a világot magától, mert azt is látta milyen világ lesz, ha nyer. Számos olyan dolgot tett, hogy ne nyerhe meg a vilaghaborút. Több sikertelen merényletet szerzett maga ellen, amit csak azért élt túl. Ez úgy hívják önsorsrontás.

2023. okt. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!