Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek elarultam azokat...

Szerintetek elarultam azokat az eszméket amikben hiszek ha "nemzeti radikáliskent" gyermekem lett egy negyed roma lanytol?

Figyelt kérdés

Nagyon radikalis jobboldalinak tartom magam középiskola óta és mégis én lettem első a családban aki ilyen téren keveredett.


Kicsit ön ellentmondas de így alakult.



2023. okt. 18. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. okt. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

8# az apjaek úgy elnek mint a sima romák de nem bűnözők!

Apja sose lopott vagy ilyesmi csak szimplán van egy duledezo viskoja és 5 gyereke .

És neki jó ez így hogy évente pár hónapot ledolgoz és utána otthon tengenek.vezetekes víz nincs. 2 kis helyiségből al a ház aztán ott voltak 7 en. De nem bunozok..


Csak az a fura én sose voltam a nagy keveredés híve és mégis én kevertem össze a verem velük.

1 gyerekem van, valószínű nekem csak ennyi lesz.kislany úgyhogy remélem sok unokat szül ezt szívesen atvennem a romáktol ez bennük egy jó genetikai tulajdonság szerintem.


Viszont a munkamoralt, küzdeni akarast,nemzeti öntudatott remélem tőlem kapja .

Amúgy világos bőrű és szökés hajú a lányom, egyedül a mély barna szem látszik rajta ami talán roma oseitol van.

2023. okt. 19. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!