Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha pár nagyon fejlett ország...

Ha pár nagyon fejlett ország pl. az USA, és az EU nyugati részén pár ország hoz valamilyen döntést, hogy mától ezt vagy azt fogják csinálni az eddigi emez-amaz helyett, azt miért kell a világ összes országának gondolkodás nélkül utánoznia?

Figyelt kérdés

Pl. pár éve kitalálták, hogy át fognak állni analóg tévéadásról, digitális tévéadásra, mert náluk telítettek az RF-sávok.


Nosza, egy év sem telt bele, szinte az összes európai és amerikai ország meghirdette, hogy 2010-re, 2015-re, vagy 2020-ra náluk is ilyesmi lesz!


Mára, a legutolsó afrikai lerobbant ország, ahol még analóg tévé sincsen nagyon, és nemigazán lehetnek telítettek az RF-sávok, ők is beharangozták, hogy náluk bizony digitális tévé lesz!


Egyetlen ország mondta azt a bolygón, hogy maradnak az analógnál, Észak-Korea...


Kérdem én, ha pár (sok ember által vallás-szerűen imádott) ország hoz valamilyen döntést egy helyi probléma megoldására, azt miért kell azonnyomban globálisan leutánozni? Mi ez a birkaszellem? Legutóbb amikor megnéztem, a bolygó !192 +-5 független országból és területből! állt, nempedig 1-ből...


2010. okt. 22. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egy csomó mindent szerintem megérni "csak úgy heccből" nem leutánozni, hogy legalább legyen valamennyi diverzitás az országok között!
2010. okt. 22. 22:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat miert is baj ha egyes orszagok haladnak a korral? Ugye attol mert utalod a nyugatot es az USA-t elismered, hogy minden tekintetben fejlettebbek Magyarorszagnal vagy a Kelet-Europai orszagoknal. Persze megoldast jelenthet ha feket-feher junoszt tv-n akarod nezni a TV musorokat ha meg egy filmre vagysz eloszeded a 8mm gepet es hajra! Egyebkent miert majomolod az USA-t, miert internetzel hm? Hiszen onnan indult a net is! EGyebkent a digitalis TV nem csak arra jo, hogy ne legyenek telitettek a savok, ha valamit nem tudsz nezz utana! Eszak-Korea nem allt at a digitalis TV zesre? Hu nem semmi ez mar peldaerteku!
2010. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy ritka nagy barmok az biztos.
2010. okt. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezd nagy lenni ez a nyugat eu és USA ellenesség. Ha neked ez ekkora baj akkor miért használsz olyan dolgokat amiket ott találtak föl.
2010. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!