Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem jelenti ki a kormámy...

Miért nem jelenti ki a kormámy, hogy azért illegális az elfbar meg a poco, mert nincs az államnak bevétele?

Figyelt kérdés
jan. 29. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Mert hülyeség, amit írsz, pont akkor lenne belőle bevétele, ha legális lenne. De nem ez érdekli a felelős döntéshozókat, hanem az emberek egészségének védelme.
jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért illegális, mert nagyon rá lehet függni és többnyire fiatalok, szinte gyerekek között népszerű.

Szerintem egészségesebb, mint a hagyományos cigi, viszont tényleg sok nikotint be lehet vinni vele. Egyszerűen azért mert jó.

Szívtam én is, csak nem eldobhatósat, hanem rendes pod rendszert. Pár hét után már egész nap a kezemben lógott... Alig tudtam lejönni róla.

jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!