Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az antifasisztákkal csak a...

Az antifasisztákkal csak a fasisztáknak van problémájuk? Vagy esetleg a liberálisoknak is?

Figyelt kérdés
Ha a liberálisoknak is is, akkor mégis hogy lehet valaki liberális de nem antifasiszta?

febr. 12. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Azok nem antifasiszták igazából mert azok normálisak és nem bántanak senkit.
febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DK-s ***** válasza:
37%

Válaszd külön a szó szerint értett antifasisztát azoktól, akik "antifasisztáknak" nevezik magukat. Nekik az a lényeg, hogy az antifasizmus jelszava mögé bújva jó kis balhékat csináljanak, és provokálják a közvéleményt és a hatóságokat.


Pont ugyanazt művelik, mint annak idején Tomcat.

febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Elég a józan paraszti ész ahhoz, hogy problémásnak lehessen nevezni az antifasiszta mozgalmat. Fasizmus meg nem tudom, hogy létezik-e még egyáltalán.
febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Akik magukat antifasisztáknak nevezik azok igazi tőrőlmetszett kommunisták (bár pár anarchista is van köztük). Az, hogy antifasisztáknak nevezik magukat, csak PR trükk. Így mindenkire, aki nem szimpatizál velük rámondhatják, hogy fasiszta.
febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DK-s ***** válasza:
0%

#4-nek:


Biztos hogy nem kommunisták. Tudom, mert én is az vagyok. Ezek a punkok kései utódai.


A legjelentősebb különbség közöttünk, hogy az anarchisták a balhé kedvéért csinálják a "feszkót", a kommunisták viszont megtorlás céljából.


Az áldozatok adjanak hálát a jó istennek, hogy nem komcsik voltak, csak anarchisták.

febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha az antifasiszták alatt az antifát érted, velük minden embernek problémája van aki kettőnél több agysejttel rendelkezik.
febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Az antifasisztáknak csak a fasisztáknak van problémájuk. De hogy kik a fasiszták, azt az antifasiszták döntik el.
febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!