Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormányzat miért nem vezet...

A kormányzat miért nem vezet be a közoktatásba nemeknek megfelelő gyakorlati oktatást?

Figyelt kérdés

Amikor én jártam általánosba, akkor nem volt.Viszont, a régebbi generációknak volt ilyen.


A lányoknak lehetne olyan,hogy megtanítják őket az arctisztítók, sminklemosók, hidratálók helyes használatát, bőrtípus felismerését, magas sarkú cipőben menni,kecsességre finom mozdulatokra.

Én nagyon örültem volna, ha az iskolákban foglalkozunk ilyesmikkel.Mindenre magamnak kellett rájönnöm.


A fiúk meg tanulhatnának,pár általánosabb technikai dolgot.



Én már elmúltam 40, anno férfiasnak számító felsőoktatási képzést végeztem (közlekedésmérnök), de már pénzügy területek dolgozok egy komolynak tűnő multinál.

A nálam jóval fiatalabbak között is látom, elsősorban a nőknél,hogy egyáltalán nem igényesek, nem nőiesek.A bőrüket nem kezelik, slamposan öltözködnek, férfiasak.Utóbbi nem csak kinézetet takar, hanem jellemre, stílusra is.


Mindez elkerülhető lenne, az iskolákban oktatnák ezt.

Engem édesapám nevelt, csak fiú testvéreim voltak.Nem volt egyszerű sem nekik, sem nekem.

Ezért örültem volna, ha van ilyen az iskolában.


febr. 22. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi jött össze egy nap alatt, ezt sikerült össztrollkodni?
febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Mert buta.
febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Régen volt ilyen. Ha jól emlékszem eleinte közös gyakorlati óra volt. Egyszerűbb dolgokat kellett csinálni, például edényalátétet falécekből összeszögelni a lányoknak is, vagy kis terítőn előrenyomtatott mintát száröltéssel elkészíteni, a fiúknak is. Majd később külön foglalkozás volt a lányoknak és a fiúknak.

„A lányoknak lehetne olyan,hogy megtanítják őket az arctisztítók, sminklemosók, hidratálók helyes használatát, bőrtípus felismerését, magas sarkú cipőben menni,kecsességre finom mozdulatokra.”

Viszont ilyen, alapvetően haszontalan dolgokról szó sem volt.

febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább bevezetném juttatásnak minden férfinak havonta egy rosszlanyok kupont.
febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Miért kellene?


A mosás, mosogatás, főzés, teregetés, izzócsere ALAP dolgok. Minden embernek meg kell tudni csinálni.

febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Férfi sakk...

Női sakk...

Tasak...

febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!