Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ebben a videóban kinek van igaza?

Ebben a videóban kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ha a rendőrnek nincs erre joga, akkor hogy tehet ilyet?

[link]


márc. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Magyarország. Mit vársz? Itt a rendőrség a kormány terrorszervezete a politikai érdekeik védésére meg a civil lakosság vegzálására.
márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Ez az ország diktatúra és nem jogállam.

Az ügyvédnek igaza kellene, hogy legyen, egy JOGÁLLAMBAN, de nem Magyarországon.

márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

-Be akarok menni xy tárgyalásra

-Ha ön név szerint rajta van a listán, akkor bemehet.

-Ööö rajta vagyok a listán, (vagy mégsem), öö hallgatóságként bemehetek.

-Ön az eljáró ügyvéd, mert ha igen, bemehet.

-Ööönem, de ööö de én vagyok az atyaúristen ügyvéd, milyen jogon korlátoz engem?

-Beszélni akarok az ügyvéd kollégámmal, akkor ő ad helyettesítési (segítői) meghatalmazást, és akkor bemehetek.

-Hívja fel telefonon.

-"hupameg erre nem is gondoltam" Személyesen akarok beszélni vele.

-Kihívjuk önnek.... blablabla


Libsi provokátorok, én se engedtem volna be őket.

márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

"Az ügyvédnek igaza kellene, hogy legyen, egy JOGÁLLAMBAN, de nem Magyarországon"

Ez egy nagy hülyeség. Amikor van egy pt bírósági tárgyalás, ahol van több alperes, felperes, mindegyiknek saját ügyvédje, a végén pedig lesz egy nyertes, akkor az összes többi ügyvédnek nem lesz igaza. Ezeken kívül, hány olyan kókler ügyvédről hallani, akik megkárosították az ügyfelet, sikkasztották az ügyvédi letétet, miegymás. Az egész igazságszolgáltatásban egyedül a bíró az, akinek feltétlenül igaznak kell(lene) lennie.

márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!