Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ideális...

HunLo kérdése:

Szerintetek mi az ideális ideológia?

Figyelt kérdés
Lehet saját magatok által létrehozott ideológiákat is írni!

márc. 11. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Hogy a mesterséges intelligencia döntsön azok alapján, hogy mi a jó az emberiségnek és a természetnek mérlegarányosan.
márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Igazság szerint a legtöbb ideológia működőképes tud lenni, ha némi rugalmassággal viseltetik magukat. És ugyanez fordítva, egy ideológia sem működőképes, ha az élet minden szegletét az igaológiai karóhoz kötik.

Aztán a korrupció és hataloméhség ideológiától függetlenül képes minden lerombolni, vagy kifordítani saját magából.

Bocs, hogy ilyen nesze semmi fogd meg jól választ adtam, de az élet nagy igazságai szerintem igazából ilyen egyszerűek. Ha pedig bele kezdtem volna, hogy szerintem a konzervatív liberalizmus a legjobb irány, sokan még a kifejezést sem értenék és első dolguk lett volna betámadni.

márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Az eredeti liberalizmus a két alapelvével nekem megfelel:

- mindent megtehetsz, amivel nem ártasz másoknak

- törvény előtti egyenlőség

márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!