Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberalizmus szerintetek...

HunLo kérdése:

A liberalizmus szerintetek megfog bukni és ha igen akkor miben?

Figyelt kérdés

márc. 10. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Önmaga antitézisében.
márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Már régen megbukott.


-Hatalmas demográfiai válságot okozott Európában.Aminek része a migráció is.

-Sokakkal elhitette,hogy kételkedjenek a nemi identitásukban.


A számok magukért beszélnek.Ez minden csak nem szép eredmény.

márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Idő kérdése, mikor győz, és onnantól nincs többén politikai megosztottság.


#2: sikerült demonstrálnod, hogy nem tudod, mi a liberalizmus.

márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

A gazdasági liberalizmus már jó rég megbukott, úgy a nagy gazdasági világválság idején és a New Deal elfogadtatásával. Akkor rádöbbent a világ, hogy a piacok szabályozatlansága mekkora veszélyeket tartogat magában, ezért szükség van a piacok szabályozására. Ettől függetlenül időről időre felerősödik olykor a nézet, és rendre nagy problémákhoz vezet, környezetszennyezés, adóelkerülés, modern rabszolgatartás stb.


Az biztos, hogy ha a termelést az emberiség nem tudja egységesen egy felelős és fenntartható irányban tartani, akkor végünk.

márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

"#2: sikerült demonstrálnod, hogy nem tudod, mi a liberalizmus"


Nem érdekel,hogy mi a filozófiai megfogalmazása.


Engem a hatásai érdekelnek.A hatásai pedig azok, amiket leírtam és nem pozitívak.

márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

5, Magyarországon a liberalizmus ir magjai is kiirtásra kerültek és itt még az európai átlagnál is rosszabb demográf adataink vannak, pedig, nálunk még csak átoprálások sem történnek az óvodákban.

Ez nem liberalizmus kérdése.

márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nyelvtanból. ("megfog bukni")
márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

6#

Hol kerültek kiirtásra?

Tudsz melegfelvonulásra járni, nem?

Sipítozhatsz a migránsok befogadásáért meg a rezes kisebbség jogaiért, nem?


Bőven liberalizmus kérdése a demográfia.A család,gyermekvállalás fontosságának megkérdőjelezése liberális vívmány.


És nem csak pénz kérdése.Ha az lenne, Ausztriában meg Németországban tele lennének a szülőszobák.De, persze nem migránsokkal.

márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Abba, hogy bizonyos problémákról való diskurzust minden eszközzel tabusítani próbál. A szavazók látják, hogy hazudnak nekik, ezzel a szélsőjobb erősödik. A konteók erősödése nagyban köszönhető annak, hogy a liberális politikusok nem hajlandóak beszélni számukra kellemetlen tényekről, ezért az emberek alternatív hírforrások felé fordulnak, ahol gyakran a másik oldal propagandájának vannak kitéve. Mindez könnyen elkerülhető lett volna, ha a liberális elit nem a tagadást választotta volna.
márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8, Ott van a kommentem legelső mondatának, legelső szavában.

Le van irva a kommentemben, hogy hol kerültek kiirtásra, én látom, hogy leirtam.

márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!