Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nagyon gazdagok miért most...

A nagyon gazdagok miért most építenek bunkereket?

Figyelt kérdés

márc. 12. 13:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
16%
Hiába 0-ztok ki fog Törni a harmadik Világháború.
márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A kifejezésért nulláztak szerintem.
márc. 12. 15:19
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
18%

Sajnálom, hogy nem érted.

Az emberek okozzák az emberiség pusztulását. Nincs köze hozzá semmilyen kormánynak. A hierarchia, kényelem, mesterséges intelligencia, zéró empátia, zéró összefogás, zéró szeretet, zéró fejlődésre való hajlam. Az emberek nem változtatnak semmin, csak várják a változást.

Nem kell semmilyen hiteles forrás erről. Nem szeretem a spekulációkat. Egyszerűen fel kell ébredni és a saját kis boldog környezetünket kialakítani anélkül, hogy azt lesnénk a szomszédnak már megint milye van, vagy hogy Tóth Gabi mi a faxt csinált megint.

márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Jó is lenne egy párhuzamos világba átmenekülni, de ez sajnos nem lehetséges. Akkor is utolér mondjuk egy háború ha nem olvasol híreket és akkor is, ha igen, és úgy ahogy próbálsz rá felkészülni.
márc. 12. 15:31
 26/27 anonim ***** válasza:
A nagyon gazdagok nem most építenek bunkereket, hanem eddig is építgettek, ha tehették.
márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Most kezdtek ocsúdni. Amúgy sokuknak volt már védőbástyájuk, csak jobb előadni, hogy "jaj, ezt ma készíttettem".
márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!