Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valami elé odaírják hogy...

Ha valami elé odaírják hogy "magyar" az garancia rá hogy szar?

Figyelt kérdés

Pl magyar film. Mármint nyugat másolás olcsón.


Más meg nincs is.


márc. 15. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát, manapság a magyar és a nemzeti eléggé kiüresedett. Egyedül talán a művészet ér még valamit.
márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az a gond, hogy nem látja senki, hogy ebben az országban, aki tehetséges és, aki ezt képes beképzeltség nélkül felfogni, azt az ország elüldözi innen. Gyakorlatilag, nincs olyan területünk az országban, ami tényleges "tehetséggondozással" foglalkozna. Ez a művészettől kezdve, az iparon át, az orvosláson, minden területen megvan. Kizavarja a rendszer. És ezért nem kell csodálkozni, hogy a maradék ilyet csinál, mint, ami ma van.
márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Neem, manapság ha valami elé oda írják hogy "magyar" vagy "nemzeti", akkor az biztos hogy Fidesz-közeli és jól tejel a gazdának.
márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
2# Nem kell ide nobel díj, még villanyszerelőként is megyek ki ausztriába mert itt 350 ezer a fizu, ott meg 2500 euro...
márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
2: Érdekes, engem nem üldöztek el.
márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5, sajnos ezt az én 40-es generációm nem mondhatja el magáról.

Azok az ismerőseim, akikkel együtt voltam gyerek, egy iskolába jártunk, együtt dolgoztunk, több, mint a fele külföldön van és ez csak az én ismerősi köröm. De látszik, hogy ez tendenciálisan az egész országra nézve igaz. Mindenki tud valakit, aki elment, mert Magyarországon nem kapta meg, azt, amit máshol igen.

márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5# Mert te egy szerencsétlen birka vagy. Aki nem képvisel értéket annak jó itt.
márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
#5 Mindig lesz veréb, aki hajlandó sz@rért-húgyért dolgozni aztán tapsikol hogy éljen a Viktor mert bruttó 500ezer.
márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, ki írja.


Egyébként ugye milyen kevesen látják a valóságot? Azért megy ki minden érték az országból, mert az értéktelen tömeg nem engedi, hogy tegye a mit kell: létrehozni egy értékes országot. Az igénytelenség nem tűri az értéket. Fél és örül, ha nem jönnek rá hajnalban a kopók. Fel se fogja, hogy ez természetellenes.

márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valami elé odaírják hogy "magyar" az garancia rá hogy szar?"

Nekem most így hirtelen a magyar kormány jutott erről eszembe (de lehet csak azért, mert nemrég olvastam egyik hozzászólásban, hogy "készült a magyar kormány megbízásából")

márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!