Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most sikerül elérniük hogy...

Ha most sikerül elérniük hogy belénk kényszerítsék az oltást, mi lesz a garancia arra hogy nem kényszerítenek újra és újra egy újabb mutánsra vagy akár még egy teljesen másik ilyen vírusra hivatkozva, tekintve hogy már most félévente kéne oltakozni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 04:07
1 2
 1/12 Molyember ***** válasza:
69%

Már sikerült elérniük. Magatehetetlen, gyámoltalan, ártatlan kisgyermek voltál, amikor Mengele kottájából játszó, szadista állat "orvosok" beoltottak gyermekbénulás ellen, és most emiatt mehetsz dolgozni. Aki kijárta az Élet iskoláját, ahol Isten a tanár!, az tudja, hogy a gyermekbénulás sokszor tünetmentes, esetleg kis lázzal járó betegség, erre ezek a szemétládák minden (!) gyereket beoltanak a rohadt vakcinájukkal. Te is azért kaptad meg, mert korábban pár százalék lebénult. Szerintem ennyi kockázat még bőven belefér. Ha valaki gyermekbénulás-rettegő, az maradjon otthon, esetleg üljön kerekesszékbe, de a többieket ne szurkálják miattuk.

Mivel a korlátozások miatt egyre több itt a szellemi fogyatékosságig frusztrált, dühös ember, akik már tényleg képtelenek gondolkodni, ezért szólok: a fenti szöveg irónia, az álláspont tarthatatlanságát hivatott hangsúlyozni.

2021. márc. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1

A gyermekbénulás egy létező betegség...

2021. márc. 5. 05:48
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
#2 Honnan tudod, hogy az van, míg a korona okozta tüdőgyulladás nincs?
2021. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez amúgy érdekes. Nagyon hülye lehet szegény. Bármiben fogadok, hogy még nem látott gyermekbénulást, vagy max egy-két sántikáló öregembert. De azt elhiszi, csak a covidot nem, mert végülis egyik ismerőse sem beteg, a kórházakban meg csak influenzásokat tartanak lélegeztetőgépen.
2021. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem sikerül nekik.
2021. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Négyes vagyok. Most azért lettem felpontozva, mert azt hiszitek konteós vagyok?

A hármassal értek egyet. Pontozzátok le a válaszom légyszi, nem akarok közösséget vállalni ezekkel a hülyékkel!

2021. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Értsétek már meg, hogy senkinek sem célja feleslegesen oltogatni. A profit közel sem akkora rajta, mintha 1 hétig dögrováson vagy, és veszel 1 doboz fájdalomcsillapítót.


3


Én onnan tudom, hogy apám pl. sántít 57 óta. Mert kisebb az egyik lába!


És mi az, hogy nincs covid okozta tüdőgyulladás? :D TE tényleg ilyen retard vagy?

2021. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Félreértetted, szóval kár volt azzal jönnöd, hogy ki is a "retard". A kérdező a #2-es válaszában azt sugallja, hogy elismeri a járványos gyermekbénulás létezését, míg kétkedik a koronavírusban. Erre kérdeztem rá, hogy szerinte miért van az, hogy az egyik létezik, míg a másik nem. Nem hiszem, hogy jártas lenne egészségügyi kérdésekben. Velem ellentétben...
2021. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem értettem félre. Azt írja, hogy "honnan tudod, hogy az van, amíg xxx nincs?" Ezt nem lehet félre érteni.
2021. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!