Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A GYIK moderátorai miért...

A GYIK moderátorai miért ilyen részrehajlóak?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, ha a kérdésekben/kommentekben cigányt, lmbtq-t, négert, stb. embereket negatív, rasszista, trágár szóhasználattal, jelzőkkel illetnek, akkor azokra lecsapnak a moderátorok, de ha ugyanilyen kérdés/hozzászólás a magyar néppel kapcsolatos, akkor nem.
márc. 20. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Talán a moderátorok liberálisok?
márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kisebbséget kritizálják az rasszizmus, ha a többséget az kritika.
márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
A liberálisoknak nincs hazájuk csak lakcímük, így a magyart gyalázni lehet. Akinek még van nemzeti érzése az náci. Velük pedig keménynek is kell lenni
márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem a gyk moderátorai, hanem a sunnyogó életformára berendezkedett bolsik, ők ilyen fajták, lásd antifa, akik csak hátulról támadnak...

Itt tobzódnak ezen az oldalon, és jelentenek mindent, amitől hisztirohamot kap az érzelemmotivált tudatuk.

márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Vannak olyan modok akik kedvük szerint törölgetnek, pedig nem volt sértő szó benne, csak egyszerűen saját magára ismeri
márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos a törvények is ilyenek. De azért a durva magyarellenes dolgokat is törlik sokszor.
márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Ej gyerekek, gondolkozzunk már egy kicsit.


1: ha magyar szid magyart, abban mi a kirekesztés? Nekem tök oké, hogy a feketék niggerezhetik magukat, a szőke nők mesélhetnek szőke nős vicceket, de én nem. Ha mondjuk egy román portálon megy a magyargyalázás, na az k.rvaanyád kategória, de szerintem saját magát mindenki úgy szidja, ahogy akarja.


2: nem mindegy, hogy fentről lefelé megy, vagy fordítva (értsd: nem bántjuk a kisebbet). Pl a humorista szidhatja a politikust, de a politikustól nem etikus visszaütni, mert nála van a hatalom. Ugyanúgy a humoristáktól sem szeretjük, ha a náluk gyengébbekkel viccelődnek. Fentebb írták: ha a kisebbséget fikázzuk, az kirekesztés, ha a többséget, az kritika. Szerintem ő ezt szarkasztikusan értette, pedig tökéletesen igaza, amit írt.


3: a történelmi kontextus is számít. Pl a románozás és a zsidózás végső soron ugyanaz a probléma, a zsidózás mégis súlyosabb elbírálást kap, szimplán mert zsidókat irtottak már a történelmünkben, románokat még feltétlen.


4: ez az egész téma agymenés: én azt szeretném, hogy senki se zsidózzon, meg senki se magyarozzon. Nincs röhejesebb, mint kettős mércére hivatkozva legitimálni a kirekesztő dumát. Nem az a cél, hogy ha neki lehet, nekem is lehessen, hanem, hogy ne lehessen senkinek.

márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!