Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok miért szeretik...

A liberálisok miért szeretik az iszlámot?

Figyelt kérdés
Azért furcsa ez, mert az Európához kulturálisan sokkal közelebb álló kereszténységet állandóan fikázzák, de a sokkal erőszakosabb, szigorúbb iszlámot meg tárt karokkal várják. Nyugodtan építsünk mecseteket a bevándorlóknak, nehogy rosszul érezzék magukat szegények. Aztán meg nézzük miért alakulnak ki párhuzamos társadalmak, no-go zóná, nem beszélve arról, hogy az iszlám sokkal sarkosabban gondolkozik pl a nemi szerepekről, LMBTQ-ról, mint a kereszténység. Hol itt a logika?

márc. 22. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Liberális vagyok és nem szeretem az iszmlátot, pont úgy nem szeretem, mint bármely más vallást.
márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Minden vallást utálok.
márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
A liberálisokat nem az eszükért szeretjük.
márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Te tudod, hogy mit jelent a liberális?


Azt, aki a másik szabadságát csak indokolt mértékben tartja korlátozhatónak. Ebbe a liberális alapállásba természetesen belefér a vallásgyakorlás szabadsága.


A liberális azt is tudja, hogy a szabadságjogok gyakorlása nem történhet mások kárára, és ezt várja el mindenkitől.


Tehát az iszlám, mint vallás gyakorlása rendben van, mindenki azt hisz, amit akar.


Az pedig egy liberálisnak sincs rendben, hogy a bevándorlók (akik történetesen mondjuk másban hisznek, mint az országban jelen lévő - mostanra marginális számú hívővel bíró - egyházak) párhuzamos államot építsenek ki maguknak (lsd. sharia bíróságok, állami joghatóság el nem ismerése, törvényekbe ütköző életmód, többnejűség, gyerekházasság, nők jogainak korlátozása). A törvények mindenkire vonatkoznak.


Ja, hogy gyenge az állam (aminek a vezetése épphogy konzervatívként pozicionálja magát), és a területén élőket nem tudja féken tartani? Ezt nem a liberálisokon kéne számon kérni 5-10-25 év jobboldali kormányzás után!


És még valami: a liberálisnak amúgy nem a konzervatív az ellentéte, hanem az autokrata. Csaxólok.

márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert a jobboldal nem szereti az iszlámot? Akkor miről szól a Mini Dubaj? :D
márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező olyan sötét vagy hogy a negró világítana a szádban
márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Felpaprikázott jobberek dúlnak fúlnak önnön agyszüleményeiken"


Orbán is mélytorkosan szopkodta az iszlámot, mikor szaudi üzletemberekhez ment pénzért puncsolni.

márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt most az illegális iszlám bevándorlókról van szó, akik statisztikailag több terrortámadást hajtanak végre mint a nem iszlám migránsok.
márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Minden vallást utálok liberálisként, a szabadság azt jelenti, hogy nem korlátozol másokat, a vallás pedig korlátozó.


Amit kifejezetten utálok, hogy hiszékeny, jellemgyenge embereket kihasználnak a félelmeikre építve.

márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak Orbán Viktor miniszterelnök urat szeretem.
márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!