Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan, akit valóban...

Van olyan, akit valóban érdekel a Magyar-Varga házaspár családi dolgai?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan művi: minden házasságban vannak viták, veszekedések - de ez nem nyilvános.

Varga Judit ténykedésével sokkal több, az országot érintő kérdés merül fel, arra lennék kíváncsi.

Konkrétan: lesz@rom a kettejük háborúját, ugyanúgy mint ahogy a fidernyákok lesz@rták 10 év óta...



#magyar #varga #terelés #Rogán Antal #botrányos házasság
márc. 28. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Engem érdekel.
márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Engem az érdekel, mikor vállal felelősséget a kormány, és mikor mond le.
márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, brazil és török szappanopera sorozat nézőt. Látod magyar nép kajálja petike és varga drámáját.
márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Magánéletként nem érdekel,de azért ennek van egy szelíd bája. Varga Judot nyilatkozta, hogy a kormány védibaz áldozatokat, itt minden rendben, nem kell isztambuli egyezmény. Most meg a nyilatkozatokból az jön le, hogy évek óta tudja a fél fidesz és nem segítettek rajta, vagy hogy a gyerekeik osztott felügyeletben vannak, miközben a férje bántalmazó?


Vagy hazugság az egész, vagy tökéletes bemutatása a magyar állapotoknak és a hatóságok teljes felkészületlenségének, hogy egy magas pozícióban lévő, tanult nő sem kapott segítséget a bajban.

márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dinnye2 ***** válasza:
0%

#12

Miért kéne felelősséget vállalnia a Fidesznek? Csak szeretném érteni a te nézőpontodat is.

Engem ez a sztori addig érdekel, hogy van még egy okom rá, hogy dühös legyek Magyar Péterre. Ezer hülyeséget csinált már, de azért, basszus, ne bántalmazza azért a (volt) feleségét, mert ő sikeresebb lett!

márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!