Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora annak az esélye hogy...

Mekkora annak az esélye hogy Varga Judit hazudik ?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy Magyar Péterről eddig nem mondott semmit, és PONT akkor jött elő Varga Judit azzal hogy volt férje "bántalmazta őt" amikor ő tüntetést szervezett ?


Csak szerintem van az hogy Varga Judit ezt (vagy legalább egy részét) csak kitalálta hogy védje a FIDESZ-t ?



ápr. 2. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Pont amekkora Magyar Péternél, de mindkét tábor a saját olvasatát tartja igaznak, s a másik oldalét hazugnak.
ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Varga Jutka Gyurcsány embere. Csak rájött a FIDESZ. Csak arra játszik,hogy gyengítse a fideszt.
ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Miért olyan elképzelhetetlen, hogy egy valóban bántalmazott ember lehet egyébként korrupt, és hogy egy bántalmazó lehet tehetséges szónok/érdekelheti a közjó?


Én elhiszem, amit Varga Judit mondott, de azt is elismerem, hogy politikai célokra használja fel jelenleg a Fidesz ezt, mert tartanak a volt férjétől. Azt is elhiszem, hogy ő is bántalmazta a férjét.


Az emberek nem makulátlanok, és szerintem senki nem feleség és férjjelöltként tekint erre a két emberre. Varga Judit az alkalmazottunk volt, a teljesítményét kell megítélnünk, Magyar Pétert pedig épp "interjúztatjuk", őt pedig a potenciál alapján kell. Az intimitás kezelésével kapcsolatos problémáik nem a mi problémánk.

ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Varga Judit olyanokat nyilatkozott igazságügyi miniszter korában, hogy a magyar jog megvéd minden családon belüli erőszak áldozatát. Vagy akkor hazudott, vagy most, vagy pedig mindkét esetben.


(Ajánlott olvasmány még a témában Renner Erika - a lúgos orvos áldozata - üzenete Varga Juditnak. Nagyon stílusosan vitt be egy elég erős ütést.)

ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
99%
ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Miert az a lenyeg a bemutatott felvetellel kapcsolatban, hogy ki kivel verekedett, es miert nem az, hogy bizonyos fideszkozeli emberkek bejarkalnak az ugyeszsegre dokumentumokba belemodositgatni?
ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Én elhiszem,h igazat mond, csak nekem ehhez mi közöm?! Ez magánügy, nem közügy. Amit a volt férje nyilvánosságra hozott hangfelvételt, az közügy, azzal kéne foglalkozni, nem az ő házassági csetepatéjukkal. Lehet,h Magyar Péter egy bántalmazó szociopata,aki nem túl ízléses módon felvételeket készített a családtagjáról,magánemberként lehet egy szemétláda, de ez nem az én dolgom,ez az ő dolguk, a kettőt külön kéne választani. A felvételben fehéren feketén olyan dolgok hangzanak el,amik igen csak terhelőek a jelenlegi rendszerre nézve és minimum Rogán Antal lemondásához kellene ,h vezessenek.
ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Senkit nem érdekel milyen volt a házasságuk. A felvételen hallható dolgokról kellene beszélni, a többi csak mónika só a népnek. Igaz vagy sem, semmit nem számít . Felőlem agyon is verhetik egymást szabadidejükben
ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Magyartól többet vártunk, én ütősebbre számítottam. Francot se érdekli Rogán.
ápr. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

@9 "Francot se érdekli Rogán."

Ne hazudj, ő küldeti a fizudat, naná hogy érdekel.

ápr. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!