Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyar társadalom miért ilyen...

Magyar társadalom miért ilyen kirekesztő náci banda?

Figyelt kérdés

Többször is tapasztalható, ha valakinek barnább a bőre, nem, nem roma, azokat én sem szeretem, hanem mondjuk teszem fel török, spanyol, görög, román, olasz, lenézik, kivetik, kicsúfolják.

Ha valami mentális betegséged van, megbélyegeznek, egyáltalán nem megértőek, sőt, még pont, hogy a betegekbe rúgnak bele.

Ha esetleg más vagy mint a többi, mondjuk más a stílusod, zenei ízlésed, akkor is kivetnek.

Ha nem vagy szimpatikus, akkor még diszkriminálnak is.

Ha valakit diszkrimináció ért, akár negatív, akár pozitív (anyuci mondjuk fideszes képviselő), akkor még általában pont az áldozatot hibaztátják, hogy az nem úgy volt!! (közben ott sem voltak azok, akik ezt állítják)



ápr. 8. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Egyrészt sajnos ez nem magyar, hanem közép-európai jelenség. Ugyanez a rasszizmus/homofóbia, csak kissebb mennyiségben, de jelen van a környező országokban is. Másrészt az viszont a politikusaink bűne, hogy ezt a fajta rasszizmust és homofóbiát, gyakorlatilag a mainstreamre emelve legalizálták, még máshol próbálnak harcolni ellene.
ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%

Ugye tudod hogy a romákat a világ egyik országában sem kedvelik?

Még indiában is lenézik őket pedig onnan származnak

ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Amiért a német.
ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"Ugyanez a rasszizmus/homofóbia, csak kissebb mennyiségben, de jelen van a környező országokban is."


Az kamu. Semmivel sem kisebb a mértéke, sőt vannak országok ahol sokkal erősebb.

ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 romák rosszabbak, ők a magyarokat bántják, tisztelet a kivételnek. Őket deportálnám, de nem, nem az összeset, csak azokat, amelyek társadalmon kívül helyezkednek el. Ti viszont ámblokk ha valaki barnább, rámondjátok a cigány bélyeget, akkor is, ha mondjuk román, bolgár felmenőkkel rendelkezik.
ápr. 8. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
4, nem, nem kamu. A környező országok -talán a szlovákokat leszámita-, kevésbé rasszista és homofób, mint mi.
ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

"nem, nem roma, azokat én sem szeretem"


:D :D :D :D


Ülj le, egyes.

ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne terelj! A pedo ügyről.
ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!