Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a fidesz adna neked 2...

Ha a fidesz adna neked 2 millió ft havonta, hogy cserébe őket támogasd akkor bele mennél annak ellenére,hogy tudod, hogy lopnak, csalnak, hazudnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember úgy van vele, hogy leszarja, hogy mások szarul élnek vagy, hogy olyan pártot támogat ami megnyomorítja az embereket körülötre addig amìg ő jár.


Van egy ismerősöm akit simán meg lehet venni ilyen dolgokkal.

Mondta, hogy az ő munkája is a fidesztől függ és igen, ha ez az ára, hogy legyen munkája akkor rájuk szavaz. 2 hònappal később már ezt tagadta, de ő tipikusan az az ember aki csak azt nézi, hogy neki jó legyen.


Ha kapna 100millió forintot aminek az lenne az ára, hogy egymillió magyar az életét vesztené abba is bele menne.



ápr. 10. 15:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%
Minden fidesz szavazó ilyen. Sőt ennél kevesebb is elég az igényteleneknek. Már az egykulcsos adózásnál azt nyilatkozta sok fidernyák ismerősöm, hogy ő most már örökké a fideszre szavaz. Kapzsik és nem érdekli őket mivé lesz az ország.
ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Csak szavazni kellene rájuk? Simán benne lennék. Az én egyszem szavazatom csepp a tengerben, nem ezen múlik. Sokkal nagyobb pozitív hozadéka lenne az alkunak, mint amennyit ártok vele.


Sokkal izgalmasabb lenne a kérdés, ha úgy szólna, hogy havi 2 millióért hatalmon maradnának életem végéig*, a pénz visszautasítása esetén pedig fixen elbuknák a következő választást. Na ezen már el kellene gondolkodnom erősen!


*Azért fontos ez a kikötés, hogy elkerüljük az eredeti helyzetet, hogy X évig legyenek még hatalmon, én megszedem magam, majd utána elbukhatnak, ha már van pénzem. Ugyanúgy lehetne érvelni, hogy X extra idővel a hatalmon nem lesz annyival rosszabb az országnak, mint amennyivel az én életem jobb lenne.

ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 D-Mano ***** válasza:
70%

"Nagyon sok ember úgy van vele, hogy leszarja, hogy mások szarul élnek vagy, hogy olyan pártot támogat ami megnyomorítja az embereket körülötre addig amìg ő jár."

-Na ez az egyik baj a baloldali ellenzékiek gondolkodásával. Hogy csak azt a részét nézik a dolognak, hogy ami most van, az rossz. És ebből valamilyen fura logika mentén nekik az egyből az is következik, hogy ami helyette lenne, az feltétlenül jobb is lenne.

-A Fideszesek szemszögéből viszont pont az ellenzékiek támogatnak olyan pártokat, amik rosszabbak lennének. Fel lehetne tenni tehát a Fidesz szavazóknak a kérdést: "Te szavaznál havi 2 millióért olyan ellenzéki pártra, aki tudod, hogy rosszabb lenne, mint a mostani kormány??" és akkor ez kb. ugyanaz a kérdés lenne, amit a kérdező feltett...

ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok egy becsületes ember ebben az esetben sajnos. Eléggé önző és nagyra vágyó vagyok, nem szeretem a Fideszt, de lelehet engem venni a lábamról ilyenekkel. Nyugodtan pontozzatok le.
ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
68%

"ezért is támogatja a többég a Fideszt"


Mindig viccesek ezek a kijelentések annak fényében, hogy pont a legnagyobb nyomorban élő nyuggerek meg kisebbségek támogatják őket néhány morzsáért.

ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

"Csak szavazni kellene rájuk? Simán benne lennék. Az én egyszem szavazatom csepp a tengerben, nem ezen múlik. "

Mindenki szavazata csak csepp a tengerben. De miből áll a tenger, ha nem cseppekből?

Lehet ezzel védekezni, hogy az én szavazatom csak csepp a tengerben, nem ezen múlik. De ha mindenki így gondolkodik erről a kérdésről, akkor bizony az inflációtól a földbe állna az ország gazdasága mint a gerely.

ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
61%

"Na ez az egyik baj a baloldali ellenzékiek gondolkodásával. Hogy csak azt a részét nézik a dolognak, hogy ami most van, az rossz. És ebből valamilyen fura logika mentén nekik az egyből az is következik, hogy ami helyette lenne, az feltétlenül jobb is lenne.


-A Fideszesek szemszögéből viszont pont az ellenzékiek támogatnak olyan pártokat, amik rosszabbak lennének. "


Ez a baj a Fidernyákokkal. Még ha látják is, hogy úgy szar az egész ahogy van, akkor is elhiszik, hogy ettől nem lehet jobb. Pedig lehetne, de hát nekik jó a szar is :D


Illetve tipikus Fidernyák kettős mérce, hogy aki a FideSS ellen van az csak és kizárólag rosszul gondolkodhat, hiszen kizárt dolog, hogy bárki jobb legyen a mostani korrupt bűnöző bandánál. Bezzeg aki rájuk szavaz, az tisztán látó... :D Röhej.

ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 D-Mano ***** válasza:
18%

17-es,

neked meg még mindig az a rögeszméd, hogy ami nem a Fidesz, az csak jobb lehet...

Lókukit sem értettél meg abból, amit írtam... 🤦‍♂️🤦‍♂️

ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
48%
#18 Nincsen rögeszmém Fidder. Pusztán a tényeket nézem, miszerint a jelenlegi rablóbanda egyeduralmát meg kellene szüntetni. Nyilván ha örömmel nyeled le a... propagandát amit a szádba adnak, miszerint ettől csak rosszabb lehet, akkor sajnos a hozzád hasonlóak miatt nem lesz itt változás 🤦‍♂️🤦‍♂️
ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, ezt nem fogjátok fel ti ellenzékiek, hogy pont azért van a fidesz 14 éve kormányon mert egyik oldalról ők ezt teszik, a kormányzásukkal az emberek havonta több pénzhez, lehetőséghez jutnak és jobban élnek - másrészt meg ennyire hülyék vagytok ti is meg a politikusaitok és még véletlenül sem kérnek belőletek.

Te hazudod reggel, éjjel meg este, mint az elqró, hogy a fidesz lop, csal hazudik - miközben kedvenceitek loptak, csaltak és azóta is belehazudnak a képedbe, te meg elhiszed nekik. Miközben ők kormányon nem adtak az embereknek hanem elvettek tőlük.

Minden normális ember arra szavaz akitől jobb életet remél és azt szavazza meg újra akitől ezt meg is kapja.

ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!