Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi játszódik le egy diktátor...

Mi játszódik le egy diktátor fejében?

Figyelt kérdés

Most azokra a nagyon elvetemült diktátorokra gondolok pl Kim Jong Un.


Miért igényel bárki is ekkora mérhetetlen személyi kultuszt? Nyilván én is élvezném ha sok ember oda lenne értem de azt hogy minden egyes épületben az én arcképeim legyenek, meg pl Otto Warmbier nevű újságírót megkínozták mert elcsent egy posztert.


Minek? De komolyan? Ennyire zavarja az ő elméjét hogy valaki elcsente az őt ábrázoló posztert?


Annyira tudni szeretném egy pszichológus véleményét ezekről az emberekről vagy csak hogy mi játszódik le bennük



máj. 13. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik attól érzik magukat valakinek, ha körülrajongják őket, mindegy, hogy diktátor, celeb, vagy éppen youtube vagy tiktok videós az illető. Korábbi kisebbrendűségi komplexus szokott eddig vezetni.
máj. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!