Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Segítség. Mit tehetnénk?

Segítség. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Apukám lehet elveszi az állását, elég nagy tudással rendelkezik, még is úgy áll, hogy 3 hónapja nem kap fizetést és ha esetéeg úgy néz az igazgatóra másnap reggel már nem kell bemennie. Mit tehetne, hova mehetne? Rendszerinformatikus. Rendszergazdagént dolgozik de sokkal magasabb feladatokat bíznak rá. Régebben tévé műszaki szerelővolt, saját céggel. 47 éves. Szerintetek mit tudna csinálni? :S Lehet rossz kategóriába írtam, de máshol meg nem érkezne elég válasz, vagy netán értelmes. Előre köszönöm a hozzászólásokat.
2010. nov. 2. 20:30
 1/9 A kérdező kommentje:

bocsi elírtam. *esetleg

és nem csak tévékkel foglalkozik, hanem más műszaki dolgokkal, de most már nem is tudna ebből egy céget alapítani, mert már sokkal korszerűbb technikájú tévék vannak, amihez meg újra kéne tanulni az egész anyagot.

2010. nov. 2. 20:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Szépen írjon egy részletes önéletrajzot, és küldje el vagy száz cégnek, iratkozzon fel álláskereső portálokra, kontaktoljon fejvadász cégekkel. Nem lesz könnyű menet, de ilyen szakmai háttérrel tutira kap melót, és valószínű sokkal jobbat, mint ami most van.
2010. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ez miatt nem kell aggódnod. Ő egy felnőtt ember, megtudja oldani ezt a gondot. Mert ő az apukád, hé! Ezek a dolgok miatt csak a felnőttek feje kell, hogy fájjon, a gyereknek nem kell emiatt izgulni.
2010. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó de tudom hogy miylen stresszhelyzetet él át nap mint nap, hiszen tőle örökölte, és még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnék ekkor szenvedést. Csak miben tudnék lenni a segítségére tanácsot adni. A családból én állok hozzá a legközeleb bennem bízik meg a legjobban, nem is a feleségében. De már annó csinált önéletrajzot kikülte nagyon sok cégnek, ezekk közül 3 válaszra méltatta és azok is art írták, hogy nem.
2010. nov. 2. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért mert az embereket nem érdekli mekkora hatalmas tudással rendelkezik az ember, ha már öreg.

Bocsi a helyesírás miatt, csak nagyon " egymásra vagyunk hangolva". Ami neki a baja az az enyém is, és fordítva.

2010. nov. 2. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Szavazzon a fideszre.
2010. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat szeretnék, mert nagyon kétségbe vagyok esve, amúgy rájuk szavazott, de egy szavazat ide-vagy oda. nemszámít.
2010. nov. 2. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyu, állást keresni nem úgy kell, hogy pár cégnek elküldöd. Száz kiküldött önéletrajzból háromra, ha válaszolnak, ebből egyben hívnak be interjúra, azon az egyen is lehet, hogy elkaszálnak. Önéletrajzot úgy kell küldeni, hogy még a csapból is az önéletrajza folyjon. Infós beállítottságú embert keresnek minden második álláshirdetésben, naponta elküldi vagy húsz helyre, és pár hónap múlva találni fog valamit. Tudom, neked ezek a számok most nagynak tűnnek, de hidd el, jelen helyzetben ez másképpen nem megy! A cégek totál el vannak csórósodva, ha fel is vesznek valakit, csak egy-két embert, a hirdetésükre meg jelentkeznek százan, úgyhogy mindenre jelentkezzen, amire csak bír.
2010. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, értem, köszönöm. Ment a pont mindenkinek.
2010. nov. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!