Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Új világrend, hiszel benne?

Új világrend, hiszel benne?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért; ha nem, akkor miért nem?
2010. nov. 10. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Igen

Rockefeller bele is írta a memoárjába hogy egy világkormány felállításán dolgozik, és hiába hiszik néhányan hogy az amerikai elnöknek nagyobb hatása van mint Rockefellernek vagy a Rotschild családnak, akkor hatalmasat tévednek mert a pénz világát a Rockefellerek és a Rotschildek irányítják.

Manapság pedig mindent meglehet venni pénzel ami egy világkormány felállításához kell.

2010. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Erről hol van valami hiteles forrás? És ott mit állított szó szerint? Mert ha annyit, hogy világkormányt szeretne, akkor egyet értek vele. De attól még fasiszta lennék, vagy nwo-s? Nem kötekedésből kérdem csak érdekel.
2010. nov. 10. 14:55
 3/22 anonim ***** válasza:

mit takarna ez szerintetek?

mi történne?

2010. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

kicsit utánna néztem

ha ez nem valós lenne, akkor ez minde hülyeség volna?

[link]

amit írnak csak baromság??

pl ez:

1990. szeptember 11-én id. Bush beszédet tartott, amikor is először említi az új világrendet. (= new world order) A neoliberális-neokonzervatív "új világrend" kifejezést ő vezette be. (New Age: 1990: az USA bejelentette hivatalosan az új világrend kezdetét.)

ez biztos nem hazugság

minden esetre érdekes

2010. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

ez is érdekes

[link]

2010. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az Új világrend kifejezést már nagyon rég óta használják. És én is ÚJ VILÁGRENDET akarok, egy olyat, amiben az EU lesz a vezető nem az USA. Ugyanis ezt a kifejezést mindig a világhatalom megváltozására használták. Már bocs, nagyon érdekes nem?

Ja és azt bírom az ilyenekben - rendszerint amerikaiak terjesztik - hogy magát az USA megalakulását is az Új világrend számlájára írják. Ezt egy igazi hazafi előtt említenéd meg az USA-ban, a pofádat bezúzná!

És az is érdekes, hogy Alex Jones és David Icke milyen jól megélnek az Új világrend propagálásából! De a kedvencem az amikor azt említik, hogy kiírtják a világ népességének 80%-át! Ezt még a nagy összeesküvés hívő Bogár Laci is eszement baromságnak tartja, ugyanis ha valaki így elkezdené írtani az embereket, akkor a folyamatot nem lehetne megállítani 20%-nál. Ütközik a rendszerelmélettel!

2010. nov. 10. 15:32
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja és 2 paranoiás idióta oldal lenne a bizonyíték? Mindjárt elhiszem.
2010. nov. 10. 15:33
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Akkor ne hidd el. Nem kötelező neked abban hinni, amiben mások hisznek.

Vagy a nagy toleranciádba az már nem fér bele, hogy mi nem hiszünk feltétel nélkül a liberális hülyeségeitekben?


Olyanok vagytok ti is, mint a komcsik, vagy a nácik voltak egykor, azzal a különbséggel, hogy ti toleranciát és mások tiszteletét magyarázzátok bele a hitetekbe, miközben üldözitek azokat, akik nem olyanok, mint ti.


A 3. paranoiás idióta.

2010. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

még hogy idióta

csak emlékeztetnélek, hogy nem én tettem fel ezt az abszurd kérdést, én csak utánna néztem már bocs

2010. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:10"


1990: Épp nagyban összeomlik a Szovjetunió (1991 decemberéig húzza), és vele együtt az egész keleti-blokk. Kelet-Európában mindenhol zajlanak a rendszerváltások, eltűnik a kommunizmus, rogyadozik a VSz és a KGST. 1989-ben Kínában reformista diákok rendeznek hatalmas tömegtüntetéseket, amiket a párt kegyetlenül lever. A közel-keleti arab/perzsa országok számára megszűnik a szovjet támogatás, Iraknak hirtelen megint nagyon kell Kuvait.


Szóval gyakorlatilag megszűnik a kétpólusú világrend a Szovjetunió összeomlásával és a kommunizmus eltűnésével. Mi lenne ez ha nem az a jaj de rettegett új világrend (amiben most is élünk, már vagy 1992 óta)?

2010. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!