Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A lugánói tanulmányra van...

A lugánói tanulmányra van valami bizonyíték?

Figyelt kérdés

Arra az állítólagos dolumentumra célzok, amelyet Susan George fordított le. Nekem annyi nem elég, hogy ő látta! Eredeti dokumentumok léteznek (gondolom angolul)? Elgondolkodtató dolgok ezek, de csak úgy nem fogom bevenni! Nem szeretem az olyanokat, akik valamit állítanak, "készen adják az információt" és elvárják, hogy minden utánajárás nélkül elhigyjem.

Olyanokat állít, hogy a világ népességét a következő módszerekkel akarják csökkenteni:


- a cigaretta-termelés és értékesítés növelése a szegény országokban, a dohányáruk reklámja betiltásának megakadályozása; (Ez egy hülyeség! Ma minden bagón ott van hogy milyen veszélyes! Nem beszélve arról, hogy egy csomó helyen nem lehet már dohányozni.)

- a drogok legalizálása (ha valaki drogtól akar meghalni, miért kellene ebben megakadályozni?); (Eddig tudomásom szerint csak Hollandiában legális; a californiai népszavazáson elbukott az ottani legalizálási kísérlet!)

- stb...


Van a tanulmányra valami hivatkozás (az ezo, konteó, és nagymagyarsziriuszetruszkokvagyunk oldalak nem érdekelnek)?

Vagy esetleg más "kézzelfogható", hiteles bizonyíték?

Előre is köszi


2010. nov. 13. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy soha senki nem mondta, hogy létezik eredeti dokumentum, hanem ez egy fiktív "tanulmány", amit egy fiktív "tudóscsoport" készített, akit azzal bítzak meg, hogy - gazdasági megfontolásokból - csökkentse a világ népességét.

Szóval nem "fordította", hanem ő írta, hogy szerinte ha ez lenne a cél, akkor azt így lehetne megoldani - és nem épp legjobb úton halad minden a cél felé? Ebben ez az elgondolkodtató, nem az, hogy most akkor ez egy újabb idióta összeesküvés-elmélet-e.

2010. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

jól tudtam...

2010. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!