Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan ered az, hogy 9/11-én...

Honnan ered az, hogy 9/11-én a zsidók nem mentek be melózni a WTC-be (kollektíven) és milyen bizonyíték van erre?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy zsidók, muszlimok, keresztények egyaránt meghaltak ott. Annyi helyen előjön ez, hogy már nagyon kiváncsi vagyok rá!
2011. szept. 14. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyik kérdésben már cáfolva volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__2..

A cikk ami megcáfolja: [link]

És hogy honnan ered? Nem tudni, valószínűleg egy unatkozó antiszemita kezdte el terjeszteni. Vagy egy troll :)

2011. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Hihetetlen milyen húgyagyú emberek vannak!Az ilyen gondolkodásképtelen nem szégyelli a pofáját?
2011. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
46%
Az American Goverment honlapján pontosan az olvasható, amit elakarnak az emberekkel hitetni. Szerintem épp ezért egyáltalán nem hiteles információ. A zsidó felsővezetők, cégtulajdonosok valóban nem mentek be aznap, csak az alkalmazottak. Erről is beszámol a 9/11 Coincidences című dokumentumfilm tényekkel alátámasztva.
2011. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

"Erről is beszámol a 9/11 Coincidences című dokumentumfilm tényekkel alátámasztva."

Kíváncsian várom a tényeidet.

2011. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a fentebb belinkelt kérdés válaszai között van egy link, ahol leírják, hogy a Hezbollah jött elő ezzel először.
2011. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

közben látom, hogy az első válaszoló rögtön a cikket is belinkelte, szóval abban volt.


"The first known appearance of the “4,000 Jews” or “4,000 Israelis” claim was on Hezbollah’s al-Manar television on September 17, 2001. It claimed that 4,000 Israelis who worked at the World Trade Center “remarkably did not show up in their jobs” on September 11.


The 4,000 figure apparently came from an article entitled “Hundreds of Israelis missing in WTC attack,” which appeared in the September 12th internet edition of the Jerusalem Post. It stated, “The Foreign Ministry in Jerusalem has so far received the names of 4,000 Israelis believed to have been in the areas of the World Trade Center and the Pentagon at the time of the attacks.” ( [link]


Read more: [link]

"

2011. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

[link]

áldozatok listájából csak így találomra:


Mark H. Rosen, 45, West Islip, N.Y. partner, fixed income division, Sandler O'Neill & Partners.

Brooke David Rosenbaum, Long Island, N.Y. supervisor, overseas division, Cantor Fitzgerald.

Linda Rosenbaum, 41, Little Falls, N.J.

Sheryl Lynn Rosenbaum, 33, Warren, N.J. Cantor Fitzgerald.

Lloyd D. Rosenberg, 31, Morganville, N.J. junk bond dealer, Cantor Fitzgerald.

Mark Louis Rosenberg, 26, Teaneck, N.J.

Andrew I. Rosenblum, 45, Rockville Centre, N.Y. bond trader, Cantor Fitzgerald.

Joshua Rosenblum, 28, Hoboken, N.J. Cantor Fitzgerald.

Joshua Rosenthal, 44, New York, N.Y. senior vice president, Fiduciary Trust International.

Richard David Rosenthal, 50, Fair Lawn, N.J. vice president of finance, Cantor Fitzgerald.

Michael Craig Rothberg, 39, Greenwich, Conn. bonds manager, Cantor Fitzgerald.

Donna Marie Rothenberg, 53, New York, N.Y. global affairs executive, Aon Corp.

Allan Shwartzstein, 37, Chappaqua, N.Y. Cantor Fitzgerald.

Craig A. Silverstein, 41, Wyckoff, N.J. Sandler O'Neill & Partners.

Barry Simowitz, 64, New York, N.Y. New York State Department of Taxation and Finance.


ennyit erről az ostoba pletykáról…

2011. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kandelaber ***** válasza:
74%

Igen, a zsidók nem mentek be dolgozni, a szabadkőművesekkel együtt ördögöt idéztek egy melegbárban ahol fekák dolgoznak.

a terrortámadás idején sokan nem tartózkodtak a tornyokban, mert REGGEL VOLT. Én szívem szerint megalapítanám Nemzetközi antiszemita díjat, amit a legkratívabbaknak osztanék ki.

2011. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az áldozatok kis száma miatt indult el a pletyka.


"A két toronyban és a hozzá kapcsolódó épületekben mintegy 50 ezer, különböző nemzetiségű ember dolgozott."


"A támadásoknak összesen 2995 ember esett áldozatául (2976 áldozat, 19 géprabló). Az áldozatokból 246 a négy repülőgép egyikén (egyetlen túlélője sem volt az eltérített gépeknek), 2605 New Yorkban a tornyokban vagy a tornyok közvetlen közelében, 125 pedig a Pentagon épületénél vesztette életét.[30][31] Valamennyi áldozat civil volt, kivéve 55 katonát, akik a Pentagont érő támadásban lelték halálukat.[32]"


[link]

[link]

2011. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Hihetetlen milyen húgyagyú emberek vannak!Az ilyen gondolkodásképtelen nem szégyelli a pofáját?"

Remélem nem rám vonatkozik a megjegyzésed, ui. én nem hiszek ebben csak kiváncsi voltam honnan ered.

2011. szept. 14. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!