Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nostradamus megjósolta Hitlert...

Nostradamus megjósolta Hitlert. Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Ide írtam, mivel politika is van benne. Ti olvastatok erről? Ha igen, akkor hol találom?
2010. nov. 14. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Érdekes, de tényleg elég sok minden bele lehet magyarázni.

2010. nov. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

"Ehsegtol felduhodott fenevadak gazolnak at a folyokon es a haboru nagyobb reszt Hisler ellen folyik majd.

Jeles ferfiakat vetnek majd vasketrecekbe, mikor Germania ivadeka nem tartja meg tobbe a torveny rendeleseit."

Nosterdamus ugy tekintette Hitlert, mint a masodik antikrisztust. Napoleon volt az elso.

Hifter neven szolt a joslas, es volt olyan joslata, amikor a Hisler folyot emliti.

Ezek a joslatok nem mindig pontosak, mivel mindig attol fugg, hogy ki hogyan ertelmezi, es tobben irtak mar errol, de mindenki a maga elkepzeleset adta kozre.

2010. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt olvastam: "A noricumi hegység Rajnánál Születik egy nagy, későn jött népből, Ki védekezik Sarmatiában és Magyarországon, Nem fogják tudni, hogy mi lesz vele." Érdekes, de a Nostradamus jóslatokból sok mindent ki lehet olvasni. Az Ő előtte történt dolgokat is.
2012. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!