Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyar emberek...

Szerintetek a magyar emberek előítéletesek a cigányokkal szemben vagy csak a média próbálja belesulykolni a köztudatba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 09:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

nem előítélet, hanem tapasztalat


és nem csak a magyarok, hanem az egész világ


apropó, miért is kellett nekik eljönniük Indiából?...

2010. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%
Kamumail, melyik ez a város, és mi az állításod forrása? Lehet számokkal dobálózni, de jelölj meg forrást is, mert ez így a demagógia iskolapéldája. Magyarországon kb. 25, legfeljebb 30 város van az 50 ezer lakos közelében (nagyjából a megyei jogú városok). Ahol a város nagy része cigány, az valahol északkeleten, keleten lehet (Nógrád, Heves, Borsod, Szabolcs, Hajdú-Bihar, Békés). A felsorolt megyékben 6 ötvenezres város van. Melyikre gondoltál? És milyen statisztika alapján?
2010. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:00


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ne haragudj, de ez még viccnek is sz*r


avagy ez a város melyik univerzumban van? A Naprendszerben ilyet ugyanis nem találsz...

2010. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%

"Kamumail, melyik ez a város"

azt a hozzászólást nem én írtam, nézd meg újra..

2010. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2010. nov. 19. 16:46
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
nincsenek előítéleteim a cigányokkal kapcsolatban, ha függöny van ajtó helyett még a bejárati ajtó, akarom mondani nyílás helyén és bent fel van szedve a parketta, fekete a beton alatta, meg a plafon, akkor egyértelműen arra gondolok, hogy hát b*zdmeg, melyik magyar csinál ilyet. szóval igen, vannak előítéleteim, és szerintem jogosan. mondják, hogy nem szabad általánosítani, csak nehéz, ha azok a cigányok, akiket úgy valahogy ismersz, vagy hallottál róluk 95%-ban ilyen életformát folytatnak.
2010. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
TÖBB MINT 300(!!!) éve itt vannak és biztos most a az oly nagy Európai Unijó hatalmas és erős szárnyai altt fognak beillekszednki. Én ezt veszem ki a médiából. És a természetük egyre rosszabb lesz.. Hogy hol a vége? Ne kérdezzétek ti csúny férges RÁSZISTÁK!
2010. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Lopják el a te tyúkjaidat, szedjék fel a te zöldségedet a kertedből. Gondolom utána még elmész a húsboltba meg a zöldségeshez, és holnapra bevásárolsz nekik, megköszönve, hogy felhívták a figyelmedet arra, hogy eszük ágában sincs tanulni, dolgozni.
2010. nov. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%

A média! Hhhh! Hát azzal nem érdemes törődni. Igazából szerintem is a politika tehet elsősorban. Aztán a cigány vezetők, hogy hagyják, hogy elkutyuljanak. Aztán megkérdezném azt is, hogy hová lett az a sok millió pénz amit az EU-s pályázatokon nyertek? No, annak az elsikkasztóit szeretném a vádlottak padján látni. (sok egyéb mellett).

Biztos tényleg különbözik a viselkedésük, beilleszkedésük vidéken és városon egyaránt. Én városban élek, és még itt sem egyformák. Ugyanúgy, ahogy a magyarok sem (avagy a parasztok, ahogy minket hívnak ők).

De azért furcsa dolgok történnek ott családokon belül. Szerintem nem is lehet normálisan felnőni közöttük. Újra és újra termelődik az a réteg, amin ki lehet bukni.

Én javasolom mindenkinek, hogy utazzon a 99-es buszon, és meglátja, hogy ez a városi lumpenfajta milyen. Ordítanak, szinte az öledbe ülnek, leírhatatlanul bunkó módon viselkednek. Ránézésre adnék pár év börtönt nekik. Tényleg, idegileg kikészülök tőlük. És mondom ezt így, hogy vannak cigány barátaim. Hogy egy érdekeset meséljek: egyszer a villamosre felszállt egy falka cigánylány, kamaszok. Elölről hátra rohantak, majd vissza, mindezt sikoltozások közepette. (No, ez volt az a pont, hogy meg tudtam volna pofozni őket.) Az egyik utas lány hajába rágót ragasztottak, röhögtek, mert az olyan vicces. És sajnos pont mellém ültek le. Persze ordítottak mint az állat. Nem bírtam megállni, és rájuk szóltam. Persze leszarták. Nálam meg elszakadt a cérna, és a mellettem ülőfülébe ordítottam tiszta erőböl. Úgy megijedt, hogy fölpattant, és el is takarodtak onnan. De valahogy egyből megértette, miről van szó. Hát állatnak kell lenni mindenkinek? Nem lehet a szép szóból érteni?

Visszatérve. Biztos, hogy átgondolt politikával meg lehet oldani. Nem gyorsan. De sajna ez az általános gazd. válság nem kedvez a problémák megoldásának. Most magyar is, cigány is csóró, és munkanélküli. Itt fogunk megdögleni az országban. Kivéve a politikusokat.

2010. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
90%

Minden ember egyforma,és mindenhol!Szerintem,csak jó és rossz ember van!!

ewelin

2010. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!