Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Körülbelül mikor jön el az az...

Körülbelül mikor jön el az az időszak amikor már nem lesznek nyelvek, határok, nemzetiségek? Jó lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem hasznos dolog lenne errefelé haladni. A nyelv, szokások, múlt csak lassítja a fejlődést. Bár gondolom üzletileg sokaknak rosszul jönne (fegyvercégek, hatalomra vágyók)...
2010. dec. 8. 14:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%

hú mit fogsz te itt kapni...

amúgy én nem örülnék neki!

2010. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
27%
jó lenne, eleve bizarr, hogy most ekkora mondvacsinált különbségek vannak ember és ember között. viszont nem lehetséges, elsősorban a vallás miatt. ha csak egy vallás lenne, vagy egyáltalán nem lenne vallás, azt mondanám hogy 100 éven belül.
2010. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha a gépek uralokdnak, akkor csak 0-k meg 1-ek lesznek.
2010. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesznek nyelvek? Most mutasd meg alapon fogunk kommunikálni?
2010. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha agyhalott zombik rohangálnak majd akkor.
2010. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%

Remélem soha. Én örülök, hogy két nyelvet beszélhetek, megismerhetek más kultúrákat, szokásokat, szabványokat, még operációs rendszerből is többet használok. A diverzitás nélkül, ha egy olyan világban ahol minden egyforma lenne minek kéne egyáltalán élni?


Nézd meg az Equilibriumot. Akciófilm, de talán megérted belőle, miért is rossz egy ilyen világ.

2010. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Láttam az Equilibrium -ot, jó film volt. De én emberségesen gondoltam megoldani, nem fegyverrel.

Várj akkor... foci sem lenne! meg foci vb... basszus... :S

2010. dec. 8. 14:52
 8/48 anonim ***** válasza:
79%
Az borzalmas lenne, és remélem sosem jön el. Szeretek más kultúrákat megismerni, más nyelveket, szokásokat, szerintem így szép a világ, hogy ennyire különbözünk. Megsúgok valamit, sosem leszünk egyformák, még ha egy nyelvet beszélnénk, és az egész világ egy országban egyesülne. Különbözünk genetikailag (pl. a negrid rasszúaknak egy europid akkor sem adhatna csontvelőt, ha egyébként minden más értékük stimmelne, mert annyira más a genetikai állomány), éghajlatilag stb. ezek pedig sosem fognak eltűnni. Ha pedig a fejlődés a (mű)egyhangúságot hozza magával, az már régen rossz. Pedig sem hatalomra vágyó, sem fegyverkereskedő nem vagyok....
2010. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
52%

Hülye kérdés, hülye kérdező.

Soha nem lesz ilyen, ezen csak beszívott hülye hippik agyalnak.

2010. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
60%
Inkább úgy kéne hogy az angolt (pl) már kisgyerekkora óta mindenki tanulja, hogy mondjuk mire általánosban már végez, mindenki anyanyelvi szinten beszélje. Ugye az angol már valamilyen szinten most is alapnak számít, de még így se nagyon tudják.. Erre kéne inkább odafigyelni, hogy gond nélkül megértessük magunkat mindenkivel a föld bármely pontján.
2010. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!