Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar vezetésben mikor...

A magyar vezetésben mikor tudatosul már, hogy a cigányok mellett fehér ember ma már képtelen élni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Mikor fogják már fel, hogy a cigány nem roma, hanem cigány?


Mikor fogják már fel, hogy a cigány ott hazudik ahol tud?


Mikor fogják már fel, hogy a normál ember retteg már kimenni az utcára miattuk?


Mikor lesz a cigányok által elkövetett bűnökről és tömeges gyilkosságokról szóló riport 10 másodpercnél hosszabb a TV-ben?


Mikor veszik már észre, hogy azok az emberek, akik nem autóval járnak (mert nem telik rá), hanem tömegközlekednek, mindennap ki vannak szolgáltatva az erőszaknak és esetleges összetűzés esetén mindig a nemcigányt veszik elő?


Mikor veszik már észre, hogy a közbiztonság javítása nem abból áll, hogy reggel 10-től délután 4-ig kiállítanak párosával közterület-felügyelőket a nagyobb terekre, amikor semmi sem történik, hanem este meg éjjel, mikor kiszabadul a sok narkós meg részeg suhanc, és ordítva autókat törnek össze meg közterületeket rongálnak meg, ezeket kellene elfogni és bebörtönözni?


Mikor fogják már föl, hogy a dolgozó magyar ember a fizetéséből levont részért cserébe közbiztonságot és élhető körülményeket vár, és nem azt, hogy azt lássa, hogy a 20 tagú cigányraj a segély érkezése után mindenkit fellökve azonnal rohan a legújabb és legdrágább érintőképernyős mobilokért, a különböző idióra játékkonzolokért, a megfizethetetlen árú ékszerekért, luxuscikkekért, Mercikért, BMW-kért, amikre az égvilágon semmi szüksége nincs és amiért a becsületes ember 30 éveket dolgozik?


Mikor veszik már észre, hogy a mindenkibe belekötő cigányrajok beszólásaira a normál emberben ugyanúgy felmegy a pumpa meg a vérnyomás, mint fordított esetben, csak ő nem vághat vissza, mert mindenképp ő húzza a rövidebbet?


Mikor bújnak már ki a függöny mögül azok, akiknek a cigánykérdést napirendre kellene tenni és nagy hangsúlyt fektetni rá?


Mikor veszik már észre, hogy Magyarországon már bizonyos területeken a cigány szabja meg a normál ember élet- és mozgásterét?


Mikor ébrednek már fel, hogy a budai villák biztonságos, fegyverrel őrzött környezetén kívül is van élet, és vannak olyan helyek, ahol a normál emberek rettegésben élnek nap-mint-nap?


Mikor vágják már ki a média éléről azokat a férgeket, akik a népet a saját ízlésük szerint rángatják a médián keresztül?


Mikor közlik a híradóban a valóságot, és nem csak azt, amit úgy gondolnak, hogy hallanunk kell?


Mikor lesz annyi eszük a rendőröknek, hogy egy 20 fős afférhoz nem két rendőrt kellene kiküldeni, hanem pl 30 kommandóst?


Mikor nem kell majd a fogatlan gyilkos cigány siránkozását hallgatnunk a riportban perceken át, hogy őket mennyit bántják, és hogy milyen védtelenek és hányattatott sorsúak...? Azt hiszik, hogy olyan seggek vagyunk, hogy ezt bevesszük? Mindenki tudja, hogy nem így van, de a műsoridőt ki kell tölteni valahogy...


Mikor fog a cigány a bűnéért ugyanolyan ítéletet hallani, mint a többi ember?


Mikor gondolnak már bele a "nagyurak ott fenn", hogy milyen lenne, ha az ő 14 éves lányukat erőszakolná meg egy kan cigány aztán szitává késelné és otthagyná az árokparton?


Mikor fogja a rendőr nem csak a Suzuki Swift-es nagypapát megbírságolni, mert 50 helyett 54-gyel ment, miközben a háta mögött a Merci terepjáróval 140nel gázolnak át a piroson?


Mikor fog a parkolóőr a tilosban álló 600-as Mercire is piros csomagot tenni, nem csak a mellette 10 centire kilógó Fiat-ra?


Mikor fog rászólni a buszsofőr a 17 éves cigánygyerekre, aki fellöki a felszállásnál a kisgyereket tartó anyukát?


Mikor fogják már föl, hogy a cigányoknak soha nem elég, és pokollá tesznek mindenkit és mindent, akit és amit csak érnek?


Mikor jut el az agyukig, hogy a "roma" szipolyozza az embert a végtelenségig?


Mikor tesznek valamit azért, hogy a kislányomat nyugodt érzéssel küldhessem az iskolába és ne azon kelljen rettegnem, hogy mikor lökik a busz alá és hogy melyik reggel látom utoljára?


Mit tudok tenni, ha idős anyukámat a bevásárlóközpontban a szemem láttára gáncsolják ki, elesik, ők meg szó nélkül továbbmennek, várva a hatást?


Mikor fogok tudni egyszer úgy végigmenni a bevásárlóközpontban, hogy egy 5-6 fős kancigány bandából legalább egy ne jönne nekem, miközben a többi ostoba hangon röhög?


Mikor jut el a kisemberek panasza a "tisztelt házba" és nem nyelődik el a cenzúra mocskos torkában?


MIKOR LESZ MÁR REND???


MIKOR TÉR MÁR ÉSZHEZ MAGYARORSZÁG????



(ne haragudjon senki, csak összefoglaltam a bennem felgyűlt indulatokat, tévedés ne essék, nem vagyok politikailag elkötelezett, nem tartozok semmilyen szélsőséges csoporthoz, és nem gyűlöletet akarok szítani, csak elegem van, hogy mindenki hallgat és a másikra vár, hogy megoldódjanak a problémák... Egyébként szívesen venném, ha ezt valaki befolyásosabb személy is végigolvasná és kicsit elgondolkodna... ennyi, sztem semmi valótlant nem írtam, és teljesen érthető. Ha mégis, bármilyen véleményt szívesen fogadok.)


2010. dec. 10. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
nem tudsz mit csinálni .... sajna ez van
2010. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek veled, de az a helyzet, hogy a politikusoknak a cigányok csak szavazatot jelentenek, lényegesen olcsóbb hagyni, hogy szabadon garázdálkodjanak, mint a magyarokat rávenni, hogy szavazzanak rájuk. Ez a nagy büdös helyzet, mi most nem Magyarországon élünk, sokkal inkább nevezném cigányországnak. A miniszterelnök is cigány, mi meg képletesen a cigányok gazdatestei vagyunk.
2010. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 arbeitmachtfrei ***** válasza:
100%
Minden szavad igaz, nem tudom a megoldást!
2010. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Am 20 cigányra hidd el 10 kommandós elég lenne. Lehet, hogy a magyar rendőrség nem túl jó, de kommandósokban azért virítunk. Másik dolog. Miért kell félni az utcán? Ember, ha gyenge vagy akkor tökmindegy, hogy 20 cigány,1cigány vagy 1 magyar köt beléd, szétcsap. Lehet bármit mondani, de ha 2-3 évig heti 1-2x eljársz BÁRMILYEN edzésre, akkor nem fog leverni egy utcaikungfus armandó. Ha többen vannak, gázpisztoly. Nincs engedélyem, de ha valakit meglövök vele, már ott sem vagyok nemhogy rendőrthívjak. Utánamjönnek? A magyar törvények szerint a házamban azzal védekezek, amivel akarok, ameddig az önvédelem(persze én fegyvert vélek náluk felfedezni)
2010. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Végre v.ki, aki le meri írni az igazságot!


Miskolci vagy? Én igen, és már tapasztaltam, hogy sötétedés után bizonyos városrészekben nem lehet nyugodtan sétálni. Azt is tudom, hogy a helyi, ami egyben regionális Munkaügyi Központ is, mennyi képzés indul, tanácsadás kifejezetten nekik, de a hirdetőtábla közelébe sem tolják az arcukat. Most is, novemberben volt Állásbörze, csomó olyan állásajánlattal, amit ők is betölthetnének, de nem. Nagyon sokan voltunk, de kb. 5 cigányt, ha láttam.

Megvádolnak minket, hogy ellenük vagyunk, és őket is uszítjuk egymás ellen, nem segítünk nekik. Mikor veszik már észre, hogy a saját vezetőik lopják meg őket, uszítják őket egymás ellen? Tudnának rajtuk segíteni, de eszük ágában sincs - ez a romamentor program is egy nagy humbug.


20/L

2010. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Kérdezd meg a főcigányt, O. V.-t...


Amúgy te milyen világban élsz? Melyik ékszerboltban nem röhögnek körbe, ha odaállítasz egy havi segéllyel a zsebedben? Miféle luxuscikkekre telik már a munkanélküli segélyből? Amit max hat hónapig adnak, cigánynak-nem cigánynak egyaránt, tehát milyen segélyekről beszélsz? Honnan vagy ennyire bennfentes a cigányok életében, netán a szüleidről mintáztad a kérdést? Hogy lehet az, hogy a legtöbb mélymagyar, aki itt cigányozik, rendszerint tanulatlan, minimálbéres senki, szóval rohadtul nem fizet adót, viszont ugyanúgy sorbanáll a szociális juttatásokért, mint az általa olyan megvetett cigányok, olyankor érdekes módon sosem finnyáskodtok...

2010. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Legundorítóbb dolog úgy beállítani, hogy erőszakot (utastársak ellen, nők ellen, stb.) csak cigányok követnek el, ez rohadtul nem igaz!!!! (Saját bőrömön tapasztaltam.)

De ez az egész kérdés moderátort kíván.

Nem vagyok szemellenzős, tudom, vannak olyan helyek Mo-n, ahol élnek ezek a problémák, de a kiírás túlzás, és ez a gyűlöletkeltés egyébként sem vezet semmire.

A cigány holokausztot belinkelni: UNDORÍTÓ, tudod, te vagy a söpredék!!!!!

(u. i. Nem vagyok cigány.)

2010. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

MIKOR LESZ MÁR REND???


Majd, ha én leszek a rendvédelmi miniszter...

2010. dec. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kedves 23:06-os! Szerintem ha a vádaskodásaiddal ellentétben megtudnád, milyen ember is vagyok, sírva süllyednél a föld alá szégyenedben, mert nagyon messze vagyok attól, amit feltételezel, csupán a véleményemnek adtam hangot.
2010. dec. 11. 08:28
 10/23 A kérdező kommentje:
23:22-es, igazad lehet, de addig nem tudod meg, milyen forró is ez a tűz, amíg bele nem esel. Amúgy meg nem hinném, hogy a moderátorok bármi kivetnivalót találnának a kérdésben... Egyébként én egy szóval nem írtam, hogy minden bűnt cigány követ el, csak most őket hoztam szóba.
2010. dec. 11. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!