Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen ember aki nyilvánosan...

Milyen ember aki nyilvánosan kinyilvánitja hogy szégyenli hogy magyar?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 06:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
49%
Öszinte, meg látott már kultúrát is.
2010. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
48%
Én is így érzem, nagyon ciki ami ebben az országban megy évek óta már...
2010. nov. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
51%
Még mindig különbnek tartom,mint azt,aki nyilvánosan hangoztatja,hogy ő mekkora hazafi. Legalább őszinte.
2010. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
54%
Mit kell ezen csodálkozni???Szégyen ami ebben az országban megy.Egyre jobban csúszunk lefele a nyomorba szerintem.Mire legyünk büszkék ???
2010. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
60%

Csatlakozom az elsőhöz ...


Én is rosszul vagyok már csak a gondolattól is, amikor a normális emberek világából megint vissza kell jönnöm (Spanyolországban vagyok sokat), és megtapasztalom, mi az, hogy szűklátókörűség és idiotizmus, irigység, rosszakarat, mind igazi magyar virtus.


Úgyhogy sztem is mindössze van fogalma arról, mi is a civilizáció, netán látott is már olyat. Sajnos mi még igen csak Észak-Balkán vagyunk, ezt el kell ismerni.

2010. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
61%
Miért, te büszke vagy rá? Meg ne keverjük már össze a mai Magyarországot, azzal amikor még volt három tengerpartunk, Mátyás királyunk stb. Akkor én is büszke lettem volna rá.
2010. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
82%

En nem mernem igy kijelenteni, mivel a tudatlansagat jelenti ki ezzel.

Mar nagyon sok orszagban jartam, de mindenhol megtalalhato ugyanaz, mint magyarorszagon. A legtobb embernek a szokasa az, hogy csak a jot latja es igyekszik eszre venni.

Nagyon sok turista szereti a Mi kis hazankat, mivel a Vaci u-ban fog setelgatni es a Gellert hegyen, tehat mar eleve egy prospektussal erkezik, es az abban ajanlott helyeket, nevezetessegeket fogjak meglatogatni. Tehat ugyanugy mukodik ez kulfoldon is.

En ugy erzem, hogy magyarorszag az foldrajzi adottsagai alapjan az "egi paradicsom!"

Tehat En orulok, hogy magyar vagyok pl., Jelenleg mindenorszagban hasonlo a helyzet, tehat emiatt szegyellni kellene a hazankat?

Olaszorszagban sokkal elobb kezdtodtek ezek a megelhetesi problemak, de ugyan ez a helyzet az egesz vilagon.

A magyarok meg most sem szegenyek, az uj jogszabalyok azok, amik idejuttatak az orszagot, es ezt mindig a lakossag tamogatta! /szavazas, termeles,gazdasag/

2010. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
79%
Csalódott!
2010. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%

Őszinte ember, aki látott már mást is.


Bárki kipróbálhatja az alábbi tesztet:

Irány ki Bécsbe, majd egy forgalmasabb helyen vegyük elő a térképet, forgassuk össze vissza, és vágjunk buta képet. Megsúgom, hogy voltam ilyen helyzetben többször is, és MINDIG oda jött MAGÁTÓL valaki segíteni.


Utána ugyan azt tegyük meg Budapest egyik forgalmasabb helyén. Német rokonomat sokszor még akkor is elutasították, amikor ő kért segítséget.. :)


Egyből látszik az emberek mentalitásában/segítőkészségében a különbség. Erre legyünk büszkék? Meg arra ami úgy egyáltalán itt folyik?

2010. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
53%
őszinte, de akkor takarodjon, ha neki ennyire szar.
2010. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!