Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne ha bojkottálnánk az...

Mi lenne ha bojkottálnánk az üzemanyag vételt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül rajtatok múlik. Én már közel egy éve csak magyar whiskyt tankolok. Ha ez segítség valakinek: Agip kúton 249Ft.
2010. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Hajrá!


Járj ökrös szekérrel boltba!


Biztos nőni fog Magyarország katasztrófatúrizmusa, ha meglátják, hogy autók helyett még állatokkal közlekedünk, mint az észak-koreaiak!

2010. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem kell szekérrel járni, elég ha aki teheti BKV-val akármennyire sincs kedve, én is azzal járok, és amíg ilyen állapotok vannak, biztos hogy nem lesz autóm, mert én nem akarom gazdagítani az államot.
2010. dec. 28. 18:44
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
2x emigráció legalább, mert már így is elég durva, okkal ám :)
2010. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, aki NEM Pesten él, annak nincs más megoldás - autó nélkül nem sok helyre lehet eljutni, föként idöre, ugyanis a tömegközlekedés katasztófális vidéken (NEM a nagyobb városokban, hanem kisvárosok, faluk az, amiröl szó van.)
2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

"Biztos nőni fog Magyarország katasztrófatúrizmusa, ha meglátják, hogy autók helyett még állatokkal közlekedünk, mint az észak-koreaiak!"



Érdekes módon, valahogy még egy olyan embert sem láttam ökrösszekérrel járni aki nem benzint tankol. Bemutatnál egyet nekem is?

2010. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
És ha gázzal autóznátok, az csak fele összegbe kerül.
2010. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az egyetlen legközelebbi bolt a főút mentén van 15 km-re, és a busz naponta egyszer jár oda és egyszer vissza!


De jó ötleteid vannak, most megtapsolunk :)


-.-

2010. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

"biztos hogy nem lesz autóm, mert én nem akarom gazdagítani az államot."


Nem az államot támogatod. A Whiskyn jelenleg nincs jövedéki adó, ezzel egyedül a magyar gazdaságot támogatod. Ha meg erre is ráteszik ismét átállok valami másra, vagy a házi előállításra. Igaz, hogy maga a lepárlóberendezés másfél millió, de nagyon hamar megtérül, literenként kb 50forintból tudod előállítani.

2010. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

"Tudod, aki NEM Pesten él, annak nincs más megoldás - autó nélkül nem sok helyre lehet eljutni, föként idöre, ugyanis a tömegközlekedés katasztófális vidéken (NEM a nagyobb városokban, hanem kisvárosok, faluk az, amiröl szó van.)"


Rengeteg vidéki kút is árul már mást is mint a benzin. Állításod fals.Én sem Bpi vagyok, sőt még csak nem is Pest megyei.

2010. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!