Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy Amerika utálat?...

Mi ez a nagy Amerika utálat? Nekik mindent szabad következmények nélkül? Videó lent

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5rXPrfnU3G0&feature=player_em..


Itt vannak a jó fej amik, akik elhozzák a demokráciát! :D

És még kérdezi valaki, hogy miért lesz valaki terrorista?

Miért nem szeretik az USA-t?

Gondolom mindennapi eset arrafelé, hogy civileket-mint egy videójátékban-gyilkolászunk!

Ellenük mikor fog terrorellenes háború indulni? Hát persze, soha.

Gondolom az izraeli katonák is így titulálták terroristáknak a segélyhajón lévőket. Jah, és nem zsidóztam, nem vagyok antiszemita, csak amit ez a két ország megenged magának, az már sok!!!!


2010. dec. 31. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Mindjárt jön az 51%-os turbóamcsi, és elmagyarázza neked, hogy az usa a mi védőszentünk, te meg egy náczikomcsi vagy...
2010. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez is egy háború. Abban mindig csak úgy gyilkolásznak.

Nézd meg a keresztes háborút. Abban is megöltek, megerőszakoltak, kiraboltak sok embert.

vagy a gyarmatosítást. Odamentek kiirtottak az ott élőket. (főleg Indiánokat)

Vagy a világháborúkat. Abban is lőttek le embert, csak úgy mert jólesett.

2010. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
61-es...és ez így rendjén van ugye? A DEMOKRÁCIA hazájából...
2010. dec. 31. 11:42
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

+

Azzal kiegészíteném, hogy igen nagyon szemét dolog ártatlanokat lelőni, de az legyen az utolsó nemzet aki megdobja kővel amelyik nem csinált ilyeneket.

Nem véletlen utáltak minket is a múltban. Ugye mi voltunk azok akik elmentünk nyugatra portyázni és ugyanúgy ártatlanokat öltünk. Ez miért lenne olyan nagy dicsőség?

2010. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"61-es...és ez így rendjén van ugye? A DEMOKRÁCIA hazájából..."

A demokráciának ehez nincs köze. A demokraták nem őlhetnek csak úgy embereket a világf másik végén.

Az, hogy az országukban demokrácia van az nem jelenti azt, hogy nem ölnek embereket.


A francot akarnak ők demokráciát odavinni. Nekik csak az olaj kell, de ez olyan mint a gyarmatosítás. Elmegyünk dél amerikába leölünk pár embert, majd elhozzuk az ásványkincseket.

2010. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Akkor ebből a felfogásból kiindulva, mindenki gyilkolhat mindenkit, mert régen, sok-sok évvel ezelőtt más is ezt csinálta?

9/11 is rendjén volt akkor, ők csak elmentek aztán gyilkoltak. Azért az nem működik.

Én az utóbbi években utáltam meg kegyetlenül az USA-t. Nem a népet, hanem azt a profitcentrikus politikát, amit folytatnak...persze persze, a sok agymosó videó haha.

Én amerikai filmeken nőttem fel, ahol ők mindig a jó oldalon álltak...nem éppen az az agymosó videó?

2010. dec. 31. 11:51
 7/17 anonim ***** válasza:

"Akkor ebből a felfogásból kiindulva, mindenki gyilkolhat mindenkit, mert régen, sok-sok évvel ezelőtt más is ezt csinálta? "

Nem nincs rendjén, de nehogy már az utálja a másikat aki ugyanolyan.

2010. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én például nem vagyok ugyanolyan...
2010. dec. 31. 11:57
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nem a népet, hanem azt a profitcentrikus politikát, amit folytatnak."

Akkor nem az országot kell utálni, hanem a politikusokat. Azokat mindenki mindenhol utálja.(nézd meg nálunk)

És az, hogy profit centrikus. A politikus feladata, hoghy az országot minél jobb anyagi helyzetbe hozza.

A mód lehet, hogy nem szép.

Nálunk is profit centrikusak. Csak itt nem az államnak hanem maguknak akarnak pénzt adni.

2010. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Én például nem vagyok ugyanolyan..."

Itt nem egy személyre hanem országra gondoltam.

Te se szoktál mindenkit lelőni csak úgy random. (legalábbis remélem)

2010. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!