Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most újra lesz Szabad Európa...

Most újra lesz Szabad Európa Rádió és Amerika hangja?

Figyelt kérdés
Csak hogy az igazságot megtudják a magyarok.
2010. dec. 31. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem lesz. Ma már ott a kuruc.
2010. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz, Annamari elpisszenti.
2010. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Külföldi szervereken továbbra is bármit közzétehetnek.


Nem tudom, észrevetted-e, de pár TV csatorna már évekkel ezelőtt külföldre költözött, hogy az ORTT békén hagyja.


Ilyen pl a Viasat 3, ezért nincs rajta karika!

2010. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a NET-en a szolgáltatókat terrorizálhatják.
2010. dec. 31. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy ha ide beírom pl. hogy egy kitalált ember legyen a neve mondjuk Viktor vezér akkor megb@szhatnak?:D
2010. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Javítva:

Amúgy ha ide beírom pl. hogy nevezzük ezt az embert Viktor vezérnek, na szal ez a viktor vezér b*zi, akk engem megb*szhatnak?:D

2010. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem nem gyakori, de:


"A portál látogatása során a szerveren biztonsági okokból rögzítjük az Ön hálózati identitását: számítógépének IP-címét, valamint látogatásának időpontját, illetve az oldalon tett aktív tevékenységeit. Ezeket az adatokat elektronikus formátumban tároljuk szerverünkön. Az adatokat csak jogerős bírósági megkeresés esetén adjuk ki."

2010. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

hát ki tudja mi van a médiatörvényben kedves utolsó... :)


egyébként nem terrorizál itt senki szolgáltatókat, pl egy amerikai szerverpark pont leszarja hogy magyarisztánnak mi nem tetszik az interneten.


itt már nem a rádióké a főszerep, ennél már sokkal fejlettebbek vagyunk, és pont ezért nehéz, sőt leginkább lehetetlen elhallgattatni bárkit is az interneten, ha megfelelően csinálja.


én pl egy 2048 bites kódolású vpn-ről írok (trash email cím, kamuadatokkal, vpn-en át regelve), akinek van rá kapacitása, hogy ilyeneket lenyomozzon akár mehetne és rendbe is tehetné a közútjainkat, annak haszna is lenne.

Nem hiszem, hogy bárki megtalálna :)

2010. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem lesz, és úgy fogják zavarni az adásokat, mint gyerekkoromban. Majd megőrültem, amikor anyám tekergette a rádió gombját, most majd az unokám lesz mérges énrám, hogy tekergetem a gombokat.
2010. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Hacker-cracker-mennyország lesz, emberek! :-)
2010. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!