Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aláírás gyűjtéssel le lehet...

Aláírás gyűjtéssel le lehet mondatni egy kis faluban a polgármestert és a képviselői testületet?

Figyelt kérdés

A faluban elkezdtek aláírást szedni, mert a jelenlegi polgármester az ígértekkel ellentétben SEMMIT sem csinál... Illetve semmit sem tesz a faluért, a kampány idején annyi vonzó ajánlatokat tett, az emberek meg bedőltek neki!

(köztük én is :( )

ELEGÜNK VAN A HELYZETBŐL... nagy szükség lenne az újításokra a település életében, mert kb 20 évig ugyanaz az ember volt a polgármester, a képviselők pedig a családtagjaik, kizsigerelték a falut, loptak-csaltak, ahol tudtak úgy gondolták, hogyha az apa kiöregszik, majd a fia lesz az utód, a falu kasszája volt számukra a mézesbödön...Örültünk, hogy nem tudták megvenni a polgárok szavazatát és más került a helyébe, de sajnos nagyon úgy fest, hogy a jelenlegi polgármesterhölgy is ezt szándékozik folyatni!

Mit tudunk mi tenni ez ellen?

(Az odszcén válaszoktól kíméljetek/kíméljenek!)


2011. jan. 12. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
ha fideszes, akkor a világ összes szavazata kevés lesz az eltávolításához, de egyébként se hiszem, hogy pusztán szavazatgyűjtéssel le lehet valakit váltani, max. kiírathattok egy időközi választást és hátha nem valamelyik sz*rrágó nyer
2011. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
úgy tudom, hogy idehaza a választott képviselők választóik által nem visszahívhatóak.
2011. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le lehet. Viszont azt nem tudom mennyi aláírás kell hozzá, szerintem a lakosság számától is függ.
2011. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Sőt az ország vezetését is... Erről szól a demokrácia....
2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Nem Fideszes, független (nem teljes állásos, tiszteletdíjas)

Demokráciának nevezett diktatúrában élünk lassan... :S

2011. jan. 13. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lehet
2011. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!