Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mutatna valaki forrásokat az...

Mutatna valaki forrásokat az alábbi íráshoz?

Figyelt kérdés

Itt ez az írás: [link]


A mellem dagad miközben olvasom, úgy érzem új erőt kapok tőle, hogy ahol élek az nagyszerű hely volt valaha és én innen nem megyek el akkor sem ha törik ha szakad mert azt akarom, hogy újra jó legyen itt élni és ezért én is tenni akarok. Na de. A szövegben a hivatkozásokat nem igazán találtam meg az interneten, sem könyvtárban. Ettől még nem hiszem azt azonnal, hogy nem léteznek és a szöveg nem igaz, inkább csak azt remélem, hogy nem keresek ügyesen. Tudna valaki forrásokat, hivatkozásokat adni a fent belinkelt szöveghez?


Előre is köszönöm!


2011. jan. 15. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Áltudományos f@szság az egész. Pl. az állítólagos Glatz-idézet teljes mértékben kitalált:


[link]

2011. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor most a szöveg alapjaiban nem igaz, vagy csak részleteiben túloz és állít valótlanságot?
2011. jan. 15. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Totális baromság az egész.


Az emberi civilizáció központja a Kárpát-medence? És ezt elfogadják mindenütt? Hol mindenütt, a teljesen hülyék között?


A kerék meg nem a Kárpát-medencéből származik. Keverik a kereket, a kocsival, ami egyfajta szekér volt, amit ténylegesen Magyarországon találtak fel, de nem az ókorban hanem a 15. században!


,,a a nevet nyelvészeti vizsgálatnak vetjük alá, akkor a nyelvfejlődés szabályai szerint a kemény T hang helyére annak lágy váltóhangját, a H-t tesszük, és elhagyjuk a görögös os képzőt, akkor tisztán áll előttünk, hogy az első király nevét őrzi még ma is a Hargita nevű hegy."


Aha. És Attila a hun nevében kicseréljük az ,,A" betűt ,,C"-re, a ,,T" - E-betűre, és mivel tudjuk hogy uralkodó volt, az jön ki hogy Caesar, tehét Atilla, Gaius Julius Caesar leszármazottja.


,,Joseph Budenz-et, aki egyetlen szót sem tudott magyarul"


Hazugság. A Habsburgok éppen hogy ellenezték a finnugor nyelvrokonság kutatását. Valamint tudott magyarul! Ez tény!


Hiába írják le még tízszer, hogy nem tudott magyarul, de tudott. Nem szép dolog hazudozni.


Nincs finnugor nyelv? Akkor a finnek mégis milyen nyelven beszélnek? Meg az észtek?



,,) Embertani szempontból nézve az ún. finnugor népek embertanilag, azaz fajilag MONGOLOID népek. Szakálltalan, szőrtelen, sárga bőrszínű, ferdeszemű emberek.

"


A finnek ferdeszeműek? Nem tudtam.


Népzene...ez ám a komoly érv. A mostani magyar zene alapján meg a Toki Hotel-el vagyunk rokonságban.


John Rawlinson ,aki H. C Rawlinson, de tök mindegy, nem a székelyrovás írás alapján fejtette meg a sumér ékírást.


A tatárlakai lelet, nem sumér, és még csak nem is több ezer éves. Ez egy hamisítvány.

2011. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre H. C Rawlinson EGYETLEN IRASABAN sem emliti a szekely rovasirast. (Utana neztem)
2011. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!