Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lesz 3-ik világháború?

Nem lesz 3-ik világháború?

Figyelt kérdés
semmi esély sincs egy újabb háborúra?
2011. jan. 23. 18:29
1 2
 11/17 BlackSword ***** válasza:
88%
Nem lesz... És ez nem is baj... Párral felettem lévő kedves kommentelő viszont tévedésben van... Azt az országot, melyet az USA támogat egyetlen ország sem fogja megtámadni, mivel azzal közvetlenül az USA-nak üzenne hadat... Még KÍnában sem olyanok a politikusok, hogy nekimennjenek az USA-nak, mivel meg lennének éve (vagy hogy írjam) reggelire... Egy olyan könnyed villásreggeli lenne Kína... És tudom, kína szárazföldi ereje nagy, és ütőképpes, de légiereje korszerűtlen, haditengerésze pedig elavult... És nem katonák mennének, hanem rakéták...
2011. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne? Beverted a fejed?
2011. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"valahol hallottam ahol váltig állították"


Jól mondták. Az usa építi is a kocncentrációs táborait több száz milliárd dollárért:

http://www.youtube.com/watch?v=0P-hvPJPTi4

2011. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból most is (ill. a közelmúltban is) világháború zajlik, csak most nem európára koncentrálódik a hadszíntér. Számos ország részt vesz benne, csakúgy, mint a korábbi világháborúkban. Mások a szabályok, mások a célok, de lényegében világháború!
2011. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Esély van egy új vh-ra, csak ne legyen!
2011. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"valahol azt hallottam"

Ezt a világvége cuccot nagyon nyomatják most... jó üzlet mert sokan beveszik.

De 3. vh nem lesz. Az ember azért ENNYIRE nem hülye hogy atommal írtsa ki ezt a bolygót. Ez senkinek nem érdeke. Mert akkor az is meghal aki lőtt, mert még mielőtt célba érne, a másik irányból már indítják az ellencsapást...

Egyébként ne higgyétek hogy Amerika legyőzhetetlen. Ha olyan erős lenne akkor Vietnamot miért nem "zabálták meg reggelire" ahogy itt írták. Vagy Afganisztánt miért nem? Lehet hogy az oroszok erősebbek csak ők nem próbálják "fitogtatni" állandóan az erejüket és nem mindig róluk szólnak a hírek háború-ügyben. Nekik ha gáz volt 1 hét alatt lerendezték Grúziát azt csókolom.

2011. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Negyedik biztosan lesz

de azt már botokkal fogjuk megvívni

Az öt5ödik után pedig végleg kipusztul az emberiség

de akkor legalább nem lesz aki megkérdezi, hogy mikor lesz a hatodik...

2011. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!